Komfortní bydlení s moderními vraty a okny

Garážová vrata

Otevřít a zavřít. Kolikrát denně vás tento rituál čeká? Jistě mnohokrát, protože okna, dveře, vchody a různá dvířka se řadí k nejvyužívanějším částem domů. V tomto případě záleží na dobrém výběru, protože kvalitní provedení znamená, že se nebudete muset jejich výměnou zaobírat příliš často.

Skvělé výhledy s možností zastínění

Nejen moderní vzhled, ale i praktické vychytávky jistě potěší každého, komu není lhostejné, jak jeho objekt k bydlení vypadá a jak slouží. Velká okna a překrásné výhledy jsou jistě plusem každé domácnosti, ale někdy má člověk až dost větší dávky slunce v místnostech, kde třeba pracuje a světlo brání vykonávání činnosti. Dokonalé zastínění oken poskytnou venkovní žaluzie, které se nabízejí v mnoha barvách a tvarech. Ozvláštní celkový vzhled domu, ale zároveň poskytnou tepelnou ochranu vašemu bytu nebo domu. Sami si rozhodnete díky regulaci naklápěním, kolik si právě nyní pustíte denního světla dovnitř. Venkovní rolety z hliníku jsou další variantou ochrany proti slunci. Také umí zabránit únikům tepla skrz okenní otvory, udržet dobrou teplotu a sníží hluk z okolí.

Garáže s pohodlným otvíráním

Garážová vrata si každý chce co nejlépe sladit s přilehlou nemovitostí. Dnes nejde o žádný problém, protože je seženete v různých dekorech. Dá se říct, že největší zájem je o imitace dřeva a ušlechtilých kovů. Sekční garážová vrata vás jistě potěší hlavně tím, že nemusíte vycházet z auta, abyste si otevřeli, protože lze vše zvládnout na dálkové ovládání. Tento typ se pyšní svislým otevíráním, kdy zajíždí pod strop garáže. Rolovací garážová vrata vyhovují tím, že nezaberou místo pod stropem – vyrolují se do připravené hliníkové schránky.

Posuvné brány oceníte všude, kde by nebylo příjemné zúžení šířky průjezdu. K využití dochází hlavně při parkování rovnou za vjezdem, u pozemků se stoupajícím terénem atd. Křídlové brány jsou naopak náročné na dostatek místa, aby se dala otevřít křídla. Setkáte se s jednokřídlými, dvoukřídlými, ale také se složenými ze tří či čtyř částí.