Kouzlo bytových dekorací

sušená -květina

Domov neznamená mít jenom pár kusů nábytku mezi čtyřmi stěnami. Je na vás, abyste si ho patřičně zútulnili a vyplnili věcmi, které se vám líbí. Může jít o maličkosti, které se k vám dostanou v podobě dárků, ale také můžete cíleně pořizovat designově sladěné kousky.

Potěšení pro oči a pro duši

Možná se vám líbí nějaký motiv, kterým si chcete vyzdobit jeden celý pokoj. Například kočkomilové hledají nejrůznější hrnky, talíře, sochy, obrazy, skříňky, bedýnky a jiné drobnosti ozdobené kočkami. Zvířata patří k nejoblíbenějším námětům, ale nezaostávají ani květiny. Právě ty umí navodit tu správnou něžnou atmosféru a vy je pořídíte v mnoha variantách. Čerstvé květiny jsou nejlepší, protože nádherně ozdobí truhlíky, balkony, květníky a nejrůznější nádoby, které podle potřeby rozmístíte v interiéru i exteriéru. Ovšem vyžadují pravidelnou péči, aby se jim dařilo dobře a zbytečně brzy neusychaly a neuvadaly. Velké potěšení vám připraví rovněž sušená – květina, která má tu výhodu, že nepotřebuje zalévat, hnojit či přesazovat. V současnosti si vyberete z mnoha druhů, dokonce není problém sehnat vázané kytice, které stačí vložit do pěkné vázy bez vody.

Neodolatelné kombinace sušených květů

Aranžování nejlépe zvládají odborníci, ale i vy se klidně pokuste vytvořit skvělou kombinaci květin pro váš domov. Úplně stačí zapojit fantazii, kterou podpoříte díky bohatému sortimentu. Podívejte se do online obchodu https://www.florservice.cz/susene-kvetiny-c173, kde můžete procházet aktuální nabídku cizích i domácích rostlin. Podle obrázků si uděláte jasnou představu, co by se vám líbilo. Mezi nejoblíbenější jistě patří levandule, která nikdy nezklame. Vrhnout se můžete i na exotiku a vybírat z africké, australské, čínské a indické sušiny. Některé druhy můžete nasbírat v přírodě a nasušit si je doma, ale zde dávejte pozor na počasí, rozhodně se nedoporučuje sběr ve vlhkém prostředí.