Krásné nehty pro každou ženu!

Hezky upravené ruce jsou vizitkou každé ženy, proto bychom ani úpravu nehtů vůbec neměly podceňovat. Každá z nás má však jiný typ nehtů a jejich kvalita i tvar jsou mnohdy dány geneticky. Ty, kterým nebyly dány do vínku bezchybné pevné nehty však nemusí zoufat – právě pro ně jsou gelové nehty skvělým způsobem, jak i z obyčejných nehtů udělat i umělecké dílo, které bude každý obdivovat. Gelové nehty opravdu zvládne každý.

A kde potřeby pro gelové nehty koupit?

Pokud chcete mít velký výběr za výhodnou cenu, je určitě dobré nakupovat na internetu. Kvalitní obchod poznáte obvykle podle dvou ukazatelů: nabízí kvalitní značkové produkty a je ověřen zákazníky. Jeden z největších e-shopů u nás, obchod Nehtyprofi.cz, má na serveru Heureka více než 800 recenzí, jeho spolehlivost je tak prakticky zaručena. A pokud gelové nehty budete dělat poprvé, najdete zde mnoho informací a tipů právě pro začátečníky. Obchod nabízí také mnoho akcí a stále rozšiřuje svůj sortiment, na léto nabídka nových barev NEON Uv gelů od 79 Kč, navíc každý nákup se automaticky načítá do věrnostního programu, díky kterému pak můžete čerpat skvělé výhody

Je modeláž nehtů opravdu bezpečná pro naše ruce?

Právě o modeláži nehtů panuje snad nejvíce polopravd a domněnek. Pravda je však taková, že úprava nehtů pomocí naneseného gelu je zcela bezpečná, jednoduchá a především i finančně nenáročná metoda. S několika šikovnými pomocníky si krásné nehty vykouzlí doma každá žena, navíc můžete své ruce ozvláštnit nejnovějšími trendy, jako jsou pastelové UV gely, nehtová bižuterie nebo stylové nálepky. Vaše gelové nehty tak nikdy nebudou nudné. V nehtových studiích Vám obvykle nabídnou velmi omezenou nabídku motivů a zdobení, navíc za úpravu nehtů zaplatíte spoustu peněz. Pokud si potřeby pro moděláž nehtů nakoupíte sama, záleží vše jen na vaší fantazii.