Krmte své mazlíčky kvalitně

Každý správný majitel psa nebo kočky se snaží zajistit svému mazlíčkovi tu nejlepší a nejzdravější výživu. Jenže trh s granulemi je plný nejrůznějších značek a poznat opravdu kvalitní krmivo, které obsahuje všechny důležité výživové hodnoty, vitamíny a minerály je někdy hodně těžké. Pokud chcete svému pejskovi nebo kočičce dopřát to nejlepší, vyzkoušejte granule Acana.

Nejlepší granule pro štěňátka

Aby pes správně vyrostl a byl zdravý, je potřeba věnovat dostatečnou pozornost správné výživě v mladém věku. Granule Acana Puppy jsou jedny z nejlepších granulí tohoto typu na trhu. Obsahují více než 60% kuřecího masa a část rybího masa. Vysoká výživnost je zaručena tím, že zdroje masa pocházejí z přírody. Tyto Acana granule neobsahují příměsi obilovin s vysokým glykemickým indexem, které nejsou pro psy vhodné. Poměr všech živin je v optimálním doporučovaném poměru pro vhodnou výživu.

I starší psi si zaslouží pořádnou stravu

Nesprávná nebo nedostatečná strava se špatným poměrem živin může značně zkrátit život vašeho zvířecího miláčka. Během produktivního věku psa dbejte na dostatečnou kvalitní výživu, díky které nebude trpět nemocemi a jeho organismus bude pomaleji stárnout. Pro starší psy je dobré pořídit speciální granule Acana senior, které byly vytvořeny přesně pro potřeby starších pejsků. Mají velmi vysokou stravitelnost, vás pejsek jich nemusí sníst tolik. Denní sportřeba energii je pokryta a nedochází k zbytečnému zatěžování trávicího a vylučovacího traktu

Kde granule nakoupit?

Acana granule můžete nakoupit na zveros.cz. Při nákupu získáte spoustu výhod, jako je možnost doručení kurýrem po Brně rovnou v den objednání. Platit můžete hotově při převzetí, platební kartou nebo převodem z bankovního účtu. Na území České republiky k vám budou granule Acana doručeny již do druhého dne od objednání. A při nákupu máte jistotu, že se skutečně jedná o značkové kvalitní krmivo bez obsahu obilovin, které jsou pro psy a kočky nepřirozené a škodí jejich zdraví.