Kvalitní dopravní značení pro regulaci provozu

dopravní značení

Dopravní značky dnes vnímáme jako běžnou součást silnic a mnohdy si ani neuvědomujeme, že pouze díky značkám eliminujeme dopravní nehody a chaos na cestách. Značky nám pomáhají koordinovat provoz, značit hlavní a vedlejší silnice a samozřejmě též ohraničit místa, kde probíhají stavební práce či soukromé parkoviště. Poslední zmiňovaný bod bývá častým sporem majitelů firem a domů v centru města a řidičů, kteří potřebují někde zaparkovat.

Parkovací sloupky jako ochrana

Dopravní značení Praha pronajímá a také prodává značky a dopravní značení, kde najdete například kulatá i hranatá zrcadla pro nepřehledné úseky a křižovatky či zatáčky a stejně tak parkovací sloupky a závory s možností uzamčení. Kromě prodeje a pronájmu se známá firma zabývá též instalacemi a aplikací vodorovného dopravního značení, symbolů a dopravního zařízení. Obrátit se na ně můžete také v otázkách sloupků a zábran pro parkování. Zkušení specialisté vám poradí, zda je právě pro vás vhodnější sklopné řešení či pevný parkovací sloupek s dlouhou životností. Pomocí zábran a sloupků předejdete parkování cizích vozidel třeba na vašem soukromém pozemku či před firmou, kde potřebujete vyhradit místa pro parkování zásobování, dodavatelů služeb či zaměstnanců. Sklopné zábrany se dají pohodlně sklopit, eventuálně uzamknout pomocí kvalitního klíče. Aby byly sloupky a zábrany dostatečně přehledné, jsou opatřeny speciální reflexní fólií. Kvalitní zpracování od samotné konstrukce, na jejíž výrobu se používá žárový zinek, doplňuje dvojitá protikorozní ochranná vrstva a bílý práškový lak odolný vůči oděrům.

Zajistěte si přehled v zatáčkách

Všude tam, kde máte prakticky nulový přehled o provozu, ať už v zatáčkách či na přehledných křižovatkách a bočních ulicích, oceníte dopravní zrcadlo, jež je k dostání v kulaté a hranaté variantě zpracování. Oba modely využívají obce, města i majitelé soukromých cest. Tento důležitý bezpečnostní prvek může významně podpořit jistotu za volantem každého řidiče, protože vás nepřekvapí nečekaně vyjíždějící vozidlo či cyklista.