Kvalitní krmivo prodlouží život i vašemu psovi

krmiva pro psy

Pořídit si čtyřnohého mazlíčka znamená též investovat do kvalitní výbavy a zejména krmiva, jež dokáže psovi prodloužit život i posílit kosti a svalstvo při namáhaném životním tempu. Krmiva se rozdělují podle váhových kategorií i věku a typu psů. Speciální žrádlo si zaslouží štěňata, pro něž jsou vyvinuty granule menších rozměrů a tvarů pro pohodlnější kousání. Máte-li doma vykastrovanou fenu, pořiďte jí rovněž krmivo, díky němuž nebude zbytečně přibírat, jak tomu u kastrovaných psů bývá.

Essential Foods – s láskou ke zvířatům

Prémiová krmiva Essential Foods se řídí filozofií firmy. Ta připravuje všechny recepty, kombinace a přísady s maximální pečlivostí a láskou tak, aby byl výsledek naprosto vyvážený, pro chlupaté kamarády chutný a jejich tělu co nejvíce prospěšný. Proto jsou porce tvořeny ze 70 procent z masa, ryb či vajec a doplněny o ovoce, zeleninu, semena či byliny. Při výrobě se hojně využívá čerstvé a šťavnaté maso, zato v nich nenajdete obiloviny. Ty používají hlavně značky prodávající levné granule, neboť jimi nadstavují samotný obsah i chuť, a proto si mohou dovolit tak nízké ceny. Ve skutečnosti ale svému psovi nedopřáváte kompletní živiny a minerály, což se může podepsat na stavu jeho kostí a stavbě těla.

Inspirovat se smíte případně švédským výrobcem Magnusson, v jehož nabídce najdete kromě krmiva i pamlsky a sušenky pro psy. Při výrobě se zcela vylučuje použití masové moučky, zpracováváno je pouze čerstvé hovězí maso a navíc v horkovzdušných troubách za nízkých teplot, aby bylo zachováno co nejvíce cenných látek. Krmivo od Magnusson se může pochlubit puncem BIO kvality, kterou zajišťuje použití ingrediencí z ekologického zemědělství.

Žrádlo pro psy až z Ameriky

Nabídka krmiv pro němé členy domácnosti se neustále rozšiřuje. Nyní můžete nechat svého pejska ochutnat pochoutky s nulovým obsahem obilovin z dílny za velkou louží. Americká značka Taste of the Wild používá kvalitní suroviny a patří k výrobcům, již nahlížejí na psy jako divoké šelmy. Tomu přizpůsobují i jídelníček, v krmivech kombinují tradiční maso ze srnek, křepelek, kachen či jehňat a kuřat. Připravte psům v každém věku delikatesní menu, za které vás odmění vydatnou kondicí i životem bez zbytečných nemocí.