Letos znovu do Chorvatska? Jinak a chytřeji!

chorvatsko

Pokud si rádi v létě zaletíte do teplých krajin a milujete čisté moře a žhnoucí slunce, zbystřete. Jelikož ne každý z nás má na drahou all inclusive dovolenou potřebné finance, je třeba přemýšlet, jak se za písčitými plážemi vydat i jinak, než návštěvou Máchova jezera. Máme pro vás tip, jak zažít za málo peněz hodně muziky, ba dokonce třeba celý orchestr zážitků. Odpovědí na vaše požadavky může být známé Chorvatsko.

Autem, co by kamenem dohodil

Někteří možná namítnou, že zrovna v Chorvatsku se byli koupat odmala alespoň třikrát, zásadní chybou je však to, že se Češi s oblibou vrací stále na ta samá, turisty přeplněná a jak se patří profláknutá místa. Tam nebývá ani levně, ani čisto a pravděpodobně na vás nečeká žádné dobrodružství či naopak potřebný klid. A není se moc čemu divit. Hlavní výhodou Chorvatska je pro Čechy snadná dostupnost skrze pozemní komunikace. Navíc oproti současným trendy destinacím má Chorvatsko hotely podstatně levnější. Odpadá tak povinnost platit za předražené služby leteckých společností. Kam se autem do Chorvatska vydat, abyste se vyhnuli davům lidí a nepořádku na plážích?

Nejkrásnější oblasti

Kvarner, Istrie, Dalmácie. Jsou to pro vás cizí slova? Pak jako byste v Chorvatsku ještě nikdy doopravdy nebyli. Tyto destinace patří mezi oblasti, které se právem dají považovat za největší klenoty chorvatského národního dědictví. Co je však nejlepší? Zalidněné pláže tu nenajdete a snadno na několik týdnů zapomenete na ruch, který jste v Česku nechali za zády. Na své si přijde každý a proč se neodměnit panenskou přírodou a bezoblačným nebem? Relaxujte bez ostychu a pak se v práci pochlubte kolegům, kteří utratili desítky tisíc za dovolenou, jak jste si s nízkými náklady užili dvakrát tolik, když totiž zabookujete Chorvatsko, ubytování i doprava budou skoro za hubičku! Přesvědčte se na https://www.hrvaska.net/cz.