Lety balónem a tandemové seskoky

tandemové seskoky

Ten pohled z výšky dolů po krajině pod vámi určitě stojí zato. Okolo tváří vám proudí vzduch a vy si naplno užíváte letu horkovzdušným balónem. Letecký zážitek vám již nikdo nevezme. Proto byste ho rádi dopřáli jako dárek pod vánoční stromeček svým blízkým. Však Vánoce již za dveřmi nesměle přešlapují a čekají, kdy budou moc konečně vstoupit.

Let balónem pro opravdové romantiky

Letecké zážitky patří k oblíbeným zážitkovým dárkům. Většina strašpytlů, která letěla balónem, se shoduje, že je to romantické a adrenalinové zároveň. Své obavy z výšky zanechali někde doma, protože je naplno pohltil ten perfektní pocit, kdy pomalu vystoupali do oblak. Při letu balónem vidíte svět z ptačí perspektivy, nad sebou slyšíte hukot plynových hořáků a vidíte obrovskou kupoli plnou vzduchu, sami pak stojíte v koši, který je obšitý pro větší pohodlnost kůží.

Seskoky padákem v tandemu

Pro odvážné může Ježíšek přinést dárek v podobě tandemového seskoku padákem. Volný pád z výšky 4000 metrů patří mezi zážitky, na které se hned tak nezapomíná. Stoupání letadlem trvá přibližně 20 minut, volný pád zabere asi pouhých 50 sekund a samotný let na otevřeném padáku je 10 minut dlouhý. Ovšem i 50 sekund euforie z volného pádu při rychlosti 200 km za hodinu je naprosto úžasných.

Darujte radost

Letecké zážitky Ostrava nabízejí spoustu speciálních programů, které můžete darovat. Obliba zážitkových dárků neustále roste. Radost ze zážitku je nepřenosná a člověku zůstane navždy v paměti okamžik, kdy letěl balónem, skákal v tandemu padákem či absolvoval jiný letecký zážitek. Vy sami si vyberete město a zjistíte, co ve svojí nabídce má. Můžete si dokonce zvolit, jakým typem letadla byste chtěli absolvovat vyhlídkový let. Do pěti minut po objednání obdržíte poukaz na zážitek. Navíc si vyberete, jestli vám stačí dárkový poukaz zaslat emailem, nebo raději poštou v krásné dárkové krabičce.