Lidé šetří na různých věcech, ale na psím krmivu málokdy

Hledáte pro svého pejska nebo kočičku kvalitní krmivo, které splňuje ty nejpřísnější požadavky na zdravou a vyváženou stravu? Chcete, aby váš mazlíček výborně prospíval a zároveň si dobře pochutnal? Pak vyzkoušejte granule pro psy nebo kočky Taste of the Wild. U tohoto krmiva víte vždy přesně, co svému čtyřnohému kamarádovi dáváte jíst.

Čerstvé maso v první řadě

Značka Taste of the Wild pochází z USA, ale velkou popularitu si již získala i v mnoha dalších zemích světa. Svědčí o tom například ocenění nezávislými recenzenty dogfoodanalysis.com, kde kachní a bizoní receptura krmiva získala 6 hvězdiček ze 6 možných. Je to dáno především špičkovou kvalitou surovin, které k výrobě krmiva pro kočky a psy tato značka používá. Ve složení totiž najdete pouze ty nejlepší regionální suroviny. Jako zdroje čerstvého masa jsou při výrobě krmiva používáni bizoni, jehňata, srny, kachny, krůty, kuřata, křepelky nebo lososi. Maso z těchto zvířat je vždy hlavní složkou krmiva Taste of the Wild pro psy a kočky, což plně respektuje jejich potřeby původně divokých masožravých šelem.

Ovoce a zelenina pro zdraví

Obyčejné levné značky granulí často obsahují obiloviny, které zvyšují jejich objem, avšak psovi nic užitečného nedávají, naopak mu mohou škodit. Toto v krmivu Taste of the Wild rozhodně nenajdete. Z rostlinných složek obsahují pouze ovoce a zeleninu, například sladké brambory, rajčata, maliny nebo borůvky a také bylinky. Díky tomu dodávají psům a kočkám spoustu potřebných vitamínů a minerálů, čímž zlepšují jejich zdravotní stav a posilují imunitu.

Chuť pro každý mlsný jazýček

Krmivo Taste of the Wild pro kočky i pro psy má skvěle vyvážené složení, které bohatě pokryje jejich nutriční potřeby. Neméně důležitá je chuťová vyváženost, díky které si vaši mazlíčky tyto granule zamilují. Jejich chuťové buňky můžete potěšit různými příchutěmi a samozřejmostí je i rozdělení podle věku a váhových kategorií zvířat, což je důležitým kritériem při výběru vhodného krmiva.