Luxusní hotel Ostrava: Jan Maria vám nabídne příjemné ubytování i chutnou kuchyni

hotel Ostrava

Ostrava, centrum Moravskoslezského kraje, v sobě skrývá řadu zajímavých míst, na jejichž návštěvu se oplatí si vyhradit pár dní. I když se vesměs nejedná o starobylé pamětihodnosti, přesto budete mít hezký zážitek. Co všechno na vás v krajském městě čeká?

Do Karoliny nebo na Emu

Ostrava bývala hornickým městem, o čemž svědčí těžní věže i haldy, které se tu nacházejí. Z nich nejznámější je halda Ema. Jestliže si najdete k ubytování hotel v Ostravě nedaleko tohoto místa, můžete si na haldu udělat i odpolední procházku. Stojí to za to, protože z Emy je krásný výhled na město. Například Jan Maria, hotel Ostrava, nabízí výhodné ubytování prakticky v centru krajského města. Na haldu je to odtud kousek, jen něco přes dva a půl kilometru. 

Nedaleko je také obchodní centrum Karolina, které bývá velmi často cílem ostravských návštěvníků. Spousta obchodů láká k nákupům. Zajímavá je návštěva vyhlášené Stodolní ulice s řadou restaurací a barů, jež lákají k zejména k nočnímu společenskému životu.

Příjemně klimatizovaná restaurace Ostrava

Při výběru vhodného místa k ubytování hraje důležitou roli i restaurace Ostrava. Ostrava je městem, kde se vaří dobře. Hotel Jan Maria je toho ostatně dokladem, což zjistíte, až se v něm ubytujete. K dispozici jsou tu příjemné pokoje s Wi-Fi a plně klimatizovaný prostor restaurace láká k odpočinku u sklenky dobrého vína. Nechte se zlákat k návštěvě. Čekají tu na pobytové balíčky. Využije je ten, kdo chce v Ostravě strávit romantický víkend, nebo sem přijet na wellness v sauně. Vířivka Ostrava je ideálním místem pro relaxaci po dni plném zážitků. V ní načerpáte novou sílu a budete se cítit příjemně a pohodově. 

Bohatá a výtečná snídaně a degustační polední menu o pěti chodech jsou součástí balíčku. Na pokoji budete mít k dispozici župan i pantofle, a v případě romantického balíčku dokonce i malou láhev sekt