Luxusní ubytování v srdci moravskoslezské metropole

luxusní hotel Ostrava

Pokud se chystáte na služební cestu či soukromý pobyt do Ostravy, pravděpodobně se budete poohlížet po příjemném ubytování poblíž centra Ostravy, které by se pro Vás stalo příjemným zázemím po dobu celého pobytu. Právě takové ubytování nabízí hotel Jan Maria, čtyřhvězdičkový hotel v Ostravě.

Ubytujte se v blízkosti centra

Tento luxusní hotel Ostrava je ideálním výchozím bodem pro poznávání města. Hotel je vzdálený pouhých pár minut od centra města, které se pyšní řadou atraktivních míst a památek. Snadno a rychle se od hotelu dostanete například k oblíbenému Slezskoostravskému hradu, místní zoologické zahradě, proslulé Stodolní ulici či k nově otevřenému nákupnímu středisku Nová Karolína. Pokud využijete služeb tohoto hotelu Ostrava, budete mít vše doslova na dosah. A to určitě ocení nejen rodiny a páry, které se vydají za poznáním tohoto města, ale také hosté na služební cestě, kteří se rychle dostanou na každou schůzku a v hotelu budou mít příjemný klid pro práci.

Vychutnejte si zasloužený odpočinek v místním wellness

V hotelu Jan Maria nenajdete jen útulné zázemí v podobě příjemného ubytování, ale také spoustu možností k odpočinku. Najdete zde wellness centrum s infra saunou a vířivou vanou. Dopřát si můžete také některou z příjemných masáží. K aktivnímu odpočinku výborně poslouží fitness i bowlingové dráhy.

Nechybí ani výtečná restaurace Ostrava

Součástí hotelu je i luxusní restaurace v Ostravě, která se pyšní komfortním vybavením i jedinečným designem. Vybírat můžete z obsáhlého jídelního lístku, který zahrnuje výtečné pokrmy tradiční české i mezinárodní kuchyně. V zimě zde můžete posedět u krbu, který vytváří velmi příjemnou atmosféru, v létě je připraveno venkovní kryté posezení. K příjemnému večernímu posezení u skleničky lahodného vína ideálně poslouží místní vinný sklep. Hotel Jan Maria je zkrátka vybaven vším, co byste během svého pobytu mohli potřebovat. Stačí si jen vybrat vhodný termín a můžete se těšit na nezapomenutelný zážitek, který Vám metropole Moravskoslezského kraje připraví.