Masážní vana Adéla

masážní vany

Zvažujete nákup masážní vany za ekonomickou cenu, ale aby splnila vaše očekávání ve formě hydromasážního a airmasážního systému? Máme pro vás skvělý tip. Jedná se o masážní vanu s názvem Adéla, kterou vyrábí česká firma Excel Tesárek a můžete si ji vybrat hned ze tří dodávaných variant.

Proč nízká cena?

Tato vana má nízkou cenu z důvodu předurčení masážního systému a rozmístění jednotlivých trysek po ploše vany. Dalším důvodem je zvolené ovládání masážního systému. Jedná se o tzv. pneumatické ovládání, u kterého není funkce regulace masáže a je zde pouze funkce pro vypnutí a zapnutí systému. Pokud tedy nejste náročný uživatel, bude vám jistě tento systém a provedení vany stačit.

Hydromasáž, Airmasáž, Kombi

Vana Adéla se prodává celkem ve třech provedeních.

  • Adéla Hydro Pneu

Tato vana nabízí pouze hydromasáž. Je to tzv. vodní masáž, která může být srovnatelná s klasickou ruční masáží. Trysky jsou umístěny pouze po bočních stranách vany.

  • Adéla Air Pneu

Vana nabízí pouze vzduchovou masáž (perličku), která vytváří na hladině jemné bublinky. Trysky jsou umístěny pouze na dně vany.

Jelikož se jedná o pneumatické ovládání, které nemá automatické vysoušení air masáže, je potřeba dostat zbytkovou vodu z trysek a hadiček ven. Proto je dobré po každé koupeli na 2 vteřiny zapnout air masážní systém, který vodu vytlačí ven.

  • Adéla Kombi Pneu

Vana nabízí obě výše zmiňované masáže. Trysky jsou tedy umístěny na bocích a na dně vany. S touto vanou si užijete obě masáže najednou.

Rozměry vany

Vana Adéla je dostupná ve třech rozměrech a to konkrétně 150 x 70 cm, 160 x 75 cm, 170 x 75 cm.

Před nákupem je potřeba zvážit, jaký rozměr vám bude vyhovovat a zejména jaký se vejde do vaší koupelny.

Doplňky do vany

Do vany si můžete přiobjednat doplňky jako je například chromoterapie, tichý kompresor 450W, plochý odtokový komplet (Viega M3), čelní panel z akrylátu nebo čelní panel z konstrukční desky.

Péče o vanu

Pokud chcete mít masážní vanu stále jako novou, je potřeba se o ni řádně starat a pečovat. Akrylátové vany nesnesou abrazivní čisticí prostředky, které by je akorát poškrábali. Vanu tedy čistěte tekutými přípravky v rozprašovači alespoň 1x týdně.

Masážní vana vám dokonale pomůže k uvolnění a relaxaci celého těla po náročném dni.