Matrace ovlivní kvalitu spánku

Podmínky ke spaní by měly být co nejideálnější, aby si vaše tělo skutečně odpočinulo a nijak netrpělo. Kvalitní spánek vám dodá potřebnou energii do života a více se budete radovat z každého dne. 

Komfort na matraci

Určitě záleží na místě, kde spíte, na posteli, ložním povlečení, nočním prádle, ale i na matraci, která by vám měla vyhovovat svým provedením. Na trhu si lze vybrat různé modely, aby vyhovovaly různým typům osob. Někdo preferuje si ustlat na měkkém, jiný naopak upřednostní tvrdší podklad. Od malovýroby matrací očekávejte dodávky za ceny s odpovídající kvalitou. Vybírat si lze i druhy s vysokou nosností. Matrace 18 cm, 22 cm, 15 cm a další výšky pořídíte také v rámci akce 1+1, což je lákavá cena, když si pořizujete do domácnosti dva kusy. Dodání očekávejte ve velmi krátkém čase, a to i v případech, že jste si nechali zhotovit matrace na míru. U značkových matrací patří ke standardům velmi kvalitní materiál. Základní nabídka zahrnuje také jádro jako monoblok z polyuretanové pěny PUR o vyšší hustotě. Teto druh provedení zajistí pevnost, dlouhou životnost a tvarovou stálost. K dalším plusům se řadí materiál s antialergickou schopností, čímž se vyhnete přítomnosti bakterií, roztočů a plísní. 

Pohodlné hotelové přespávání

Kdo zažil postele v hotelu, dá jistě za pravdu, že ne všude si člověk dobře odpočine. Aby se k vám hosté rádi vraceli, je potřeba myslet na pěkné prostředí, skvělou nabídku kuchyně, technické zázemí, klid a možnost příjemného spaní. Hotelové matrace by měly být opatřovány v takové kvalitě, aby zajistily dokonalý odpočinek. Mezi dostupnými materiály nechybí výplně z PUR pěny, druhy s několika zónami, ale ani velice oblíbené sendvičové ortopedické varianty. Bez potíží se vybaví malé penziony i velké luxusní hotely za příznivé ceny. Matrace se jednoduše položí na pevné desky, ale i na pevné a polohovatelné lamelové rošty.