Městský park jako místo odpočinku

dřevěné lavičky

Způsobů, jak zvelebit městský park je celá spousta. Řada starostů se snaží o to, aby právě tato část města byla tou nejpříjemnější a aby občanům sloužila k jejich odpočinku a relaxaci. Dokonce se v mnoha městech vedou veřejné diskuze, během kterých padají náměty na zvelebení přímo od občanů samotných. Pojďme si však bez jejich pomoci zmínit pár tipů na zvelební městské oázy klidu. 

Lavičky jsou nezbytností

Do každého parku je třeba zasadit dřevěné lavičky nebo jejich kovové alternativy. Jelikož má být park oázou klidu, znamená to, že si musí mít občané, kde odpočinout. V současné době mohou být dřevěné lavičky řadu podob, proto investujte do takové, která do vašeho parku nejvíce sedí. 

Ať už se rozhodnete pro starou známou klasiku nebo pro inovativní provedení, v každém případě nakupujte u ověřeného prodejce. Venkovní lavičky patří k nejvíce žádanému zboží a snadno se může stát, že se spálíte při nákupu. Tento výrobek totiž musí splňovat bezpečnostní podmínky, které jsou naprostou prioritou pro prodejce Kovofit s.r.o. nabízejícího nejen klasické betonové lavičky v mnoha barevných provedeních. 

Venkovní květináče dodají příjemnou atmosféru

Hlavně hodně zeleně – to je jedno ze základních pravidel toho, jak vykouzlit z městského parku opravdovou oázu klidu. Kromě stromů a keřů však vsaďte i na pestré květiny, na které bude radost pohledět. Nemusíte nutně vysazovat hromadu záhonů, stačí, když investujete do venkovních květináčů, které posléze vysázíte jednoletkami nebo dvouletkami. 

Nebojte se v tomto případě hrát si s barvami. Čím barevnější zastoupení květin ve venkovním květináči bude, tím lépe, nemyslíte?

Prvky dětského hřiště pro zabavení nejmenších

Zatímco rodiče si do takového parku půjdou odpočinout, děti zase vyřádit. Proto do parku zakomponujte i prvky dětského hřiště, které si stačí objednat na webových stránkách kovo-art.cz.