Moderní screenové rolety

Screenové rolety

Hledáte moderní alternativu k venkovním žaluziím či předokenním roletám? Současný trh nabízí screenové rolety s využitím jako boční ochrana proti silnému větru a před nadměrným slunečním zářením. 

Kvalitní screenové rolety

Zastínění pomocí screenových rolet má několik předností, k nejoceňovanějším patří schopnost dobrého zastínění interiéru, aniž by bylo výrazně ohroženo propouštění dostatku světla dovnitř. Screenové rolety se vyrábějí z hodně kvalitních tkanin, které odolávají vyblednutí. Zároveň jsou dost prodyšné a bez obav obstarají také větrání. Vybírat lze i druhy s funkcí ZIPU, které umí ochránit i před nepříjemným hmyzem a okolními nečistotami. Zvolit si můžete lepší technické řešení pro vás objekt. Existují varianty určené pro horní nebo spodní montáž. 

Zastínění pergoly u vašeho domu

Nejrůznější altány, zimní zahrady a pergoly jsou oblíbeným doplněním rodinných domů a zahrad. Během léta však není možné zde komfortně pobývat, protože slunce až příliš přehřívá zdejší místa. Jakmile se rozhodnete pro funkční zastínění, bude vaše oáza klidu vyhledávaným místem i v parném letním období. Robustní systém vyvinutý pro zastínění zahrnuje samonosnou výsuvnou markýzu, nesenou na bočních lištách, které se usazují a montují na horní část krokví pergoly. Screenové rolety na pergolu se zhotovují z látky s vysokou odolností proti dešti a větru. Zastínění pergol se ovládá jenom elektromotorem od osvědčené značky. Kombinuje se s tlačítkem či dálkovým ovládáním. Poslouží také mobilní aplikace, aby šly rolety ovládat. Není problém připojit i bezpečnostní větrné nebo sluneční čidlo, aby byla markýza chráněna. Standardní provedení bez příplatku se nabízí v antracitovém odstínu. Seženete je však v mnoha dalších barevných variantách. Screenové látky jsou speciálně vyvinuté technické tkaniny. Vyznačují se dlouhou životností.