Na trhu je nový realitní portál CINCINK. Už jste ho vyzkoušeli?

inzerce zdarma

Už jste slyšeli o realitním portálu CINCINK? Nejedná se o žádnou realitní kancelář, ale webovou stránku, která sjednocuje prodávající i kupující na realitním trhu.

Pokud chcete prodat nebo koupit nemovitost, určitě zvažte možnost učinit tak právě prostřednictvím CINCINK. Tento portál spustila Komerční banka s cílem sjednotit na jedné platformě zájemce o koupi nemovitosti, realitní makléře, kanceláře i developerské společnosti. CINCINK tak představuje férový realitní portál, kterému se právě teď podíváme na zoubek!

Komplexní portál a inzerce nemovitostí zcela zdarma

To jsou jedny z hlavních výhod, které portál uživatelům nabízí. Všem kupujícím, prodávajícím i realitním kancelářím, které se zaregistrují, je nabídnuta možnost inzerce zdarma a všichni zde najdou i další důležité informace. A pokud ne, portál nabízí služby odborníků ze všech oblastí, které se týkají prodeje a koupě nemovitostí. Zkrátka komplexní nabídka pro obě strany!

Koupě bytu představuje pro většinu z nás největší finanční investici a je proto zcela přirozené, že se mnozí bojí a cítí nejistotu. Především proto vznikl CINCINK, aby sjednotil pod jednu střechu všechny zúčastněné strany a pomohl se vším od A do Z. Navíc za ním stojí silný partner v podobě Komerční banky.

Týká-li se vás prodej bytu, portál vám dokáže pomoci s odhadem nemovitosti i například pořízením profesionálních fotografií, které usnadní prodej vašeho bytu. Dokonce zde dokáží poradit i s textem inzerátu, pokud se na něj prodávající necítí.

Přehlednost, stručnost a tradiční vyhledávání nemovitostí, na které jste zvyklí

Další velkou předností tohoto prozatím unikátního realitního portálu je jeho přehlednost. Používání je velmi intuitivní, za což může také dobře zvolený design stránek, který je maximálně uživatelsky přátelský. Přesně vás navede tam, kam budete potřebovat, a není možné se tu ztratit ve změti informací a spoustě textu.

Oceňujeme také kolonku s názvem Wiki, kde najdete zajímavé články z oboru, rozhovory a také cenné rady z realitního trhu.

Přestože se jedná o nový portál, nepřichází s žádnou nepřehlednou novinkou, ale s tradičním vyhledáváním, které zná každý z nás. Pokud hledáte nemovitost, najdete zde tradiční a maximálně jasný vyhledávač, kde si kromě jiného můžete vybrat mezi prodejem, pronájem, a dokonce i aukci bytu, domu, či zahrady. Ta představuje další z možností nabytí nemovitosti a mnohdy za velmi výhodnou cenu.

Pomoc najdete i na pobočkách Komerční banky

Pro ty z vás, kterým webové portály přijdou neosobní a rádi by svůj problém řešili s konkrétní osobou, je tu možnost navštívit Komerční banku. Zde vám rádi poradí v případě, že budete chtít řešit hypotéku nebo úschovu peněz.