Náhradní díly Zetor od Nekvinda

Náhradní díly Zetor

Nenechte vaše staré Zetory stát ladem ve stodolách. E-shop Nekvinda-obchod.cz nabízí náhradní díly Zetor, které vzkřísí i váš, mnohdy léta nepojízdný traktor.

I staré modely Zetorů mají šanci opět vyjet

Fandové na staré stroje, ale i ti, kterým by se hodilo mít opět k ruce tohoto skvělého pomocníka, mohou teď svým Zetorům vdechnout nový život. Mnozí kutilové si na traktor troufnou. Nebo lze k opravě pozvat zkušeného souseda. Bez součástek to však nešlo a starých Zetorů na součástky příliš nebylo, či se investice do nich nevyplatila. Mnohdy trpěly stejnými neduhy, jako ten náš. Náhradní díly Zetor od Nekvinda teď pomáhají opravovat všechny traktory z takzvané Univerzální řady, tedy konkrétně UŘI, UŘII, UŘIII a UŘIV. Máte doma právě některý z nich? Náhradní díly k nim snadno nakoupíte v e-shopu Nekvinda-obchod.cz.

Zetory jsou pojmem nejen v Česku

Staré československé traktory mají věhlas u nás i ve světě. Dnes sice zemědělská družstva sahají více po zahraničních značkách, především amerických, přesto si v silné konkurenci drží Zetor prestižní třetí místo za značkami John Deere a New Holland. Pokud jde ale o množství traktorů obecně, jednoznačně dominují Zetory. I proto, že se staré traktory vyřazené ze zemědělských družstev rozhodně nešrotovaly. Staly se součástí koloritu našich vesnic a běžně narazíte i na ty nejstarší, které vznikly jako první po válce a jsou již zasloužilými veterány a taktéž designovými perlami.

Zahradní traktůrky pořádný Zetor nenahradí

Kdo má větší zahrádku, sad, vinohrad či kousek lesa, potřebuje rovněž vhodnou techniku. Malé zahradní traktůrky příliš nepomohou. I proto je po starých Zetorech neustále velká sháňka, stejně tak jako po náhradních dílech. Traktory se dědí z generace na generaci, opečovávají se, shánějí se technické plánky i lidi, kteří ještě tyto stroje umí po poruše zprovoznit.