Náramky z přírodních kamenů

buddha náramky

Určitě jste o nich také slyšeli, a pokud je ještě nemáte doma, zaručeně si je v nejbližší době pořídíte. Jsou totiž krásné, originální a skvěle se hodí pro každou příležitost. Náramky patří mezi nejoblíbenější ozdoby nejen žen, ale také mužů, kteří se zajímají o módu a trendy styl. Svůj model náramku si vyberou nadšení sportovci, milovníci luxusu i vyznavači zvířecích vzorů a motivů.

Náramky přátelství – skvělý dárek pro přátele

Náramek, který si vyměníte s partnerem, kamarádkou, maminkou nebo dlouholetou přítelkyní, je znakem pevného pouta mezi vámi. A nemusíte pořizovat žádné speciální modely těchto ozdob, náramky přátelství si pořídíte třeba z přírodních kamenů v originálním designu a navíc s léčivými účinky pro vaše tělo i mysl. Milovníkům propocených triček zaručeně uděláte radost s náramky na ruku z lávových korálků, které jsou velmi lehké a vyznačují se pórovitým povrchem. Každý korálek je dílem přírody, a proto vypadá vždy originálně. Korálky doplňuje typický fitness znak ve tvaru činky, která dá jasně najevo, co je pro vás prioritou.

O svou duši můžete pečovat také náramky z korálků přírodního původu v lesklém či matném provedení. Komponenty jsou doplněny o stříbrné nebo zlaté barvy, které dávají šperkům punc dokonalosti. Proto jsou tyto náramky skvělým doplňkem pro ženy milující styl i muže podnikatele. Ozdobit se jimi neuškodí ani pro slavnostnější události, protože jejich neotřelý design si zamilujete pro každou příležitost. Jejich léčivé účinky v kombinaci s luxusním zpracováním a citem pro detail vám učarují.

Luxusní náramky s Buddhou

Chcete-li podpořit svou filozofii štěstí a energie, budete potřebovat jeden z kolekce náramků, který v sobě snoubí sílu přírodních kamenů a vyobrazení Buddhy na kvalitním a odolném kovovém podkladu. Buddha náramky pořídíte v perlových či přírodních variantách se stříbrnými a zlatými korálky. Jejich nadčasový a zároveň velmi trendy vzhled vás uchvátí při prvním nasazení a energie, které se vám dostane, vám dodá sílu do nového pracovního dne, při řešení těžkých životních situací nebo plnění svých snů a cílů.

Jestliže toužíte nosit opravdu skvostný doplněk, jsou pro vás náramky z dílny www.deltimo.com skvělou volbou. Kromě sportovně laděných náramků, Buddha variant a zvířecích motivů, pořídíte výhodně také nápadité náramky se specifickými znaky, jako je lebka či korunka.