Naučte se využít nebankovní půjčku vždy výhodně

půjčky před výplatou

Když nejsou peníze, žije se těžko. Jenže někdy se prostě neubráníte neočekávaným výdajům, jindy zase nevědomky přepálíte měsíční rozpočet a poté zjistíte, že do výplaty ještě několik dní zbývá, ale na vašem účtu svítí nula. V takové situaci je nejlepší se spolehnout na pomoc od nebankovní půjčky. Musíte to ale udělat zodpovědně! 

Jedině počítání vás zachrání 

Nikdy si nesmíte půjčit, aniž byste znali vaši současnou finanční situaci. Je třeba mít jasno v tom, jaké máte měsíční příjmy a výdaje. Zjistěte si, kolik peněz můžete měsíčně obětovat na splacení půjčky. Protože půjčky před výplatou mají krátkou splatnost, je rozdíl mezi měsíčními příjmy a výdaji sumou, kterou je pro vás možné si půjčit. Nikdy by to nemělo být více, protože tak sami sebe dostanete do problémů. Za prodlení se totiž platí dost vysoké penále.

půjčky před výplatou

Vyberte si chytře

I když s novelou zákona o spotřebitelském úvěru (více o ní zde) se počet nebankovních poskytovatelů rapidně snížil z cca 60 000 na necelých 500, tak i přesto neexistuje 100% jistota, že nenarazíte na lichváře. Jistotu, že jednáte se seriózní firmou, budete mít jen tehdy, když si ji prověříte. Trvá to jen několik minut. V první řadě se podívejte na web ČNB, kde je registr společností, které mají požádáno či již získaly licenci k vydávání nebankovních úvěrů. Zapátrejte také na internetu a snažte se vyhledat referenci od lidí, kteří si u dané společnosti již půjčili. Do třetice se zajímejte o to, zda je poskytovatel členem APNÚ. Je to Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, kteří fungují jako dobrovolné sdružení a snaží se zlepšovat nebankovní trh a podmínky půjček.

Půjčka do výplaty

Zdarma, když si půjčujete poprvé

Neprohloupíte, když se zaměříte na nabídku od Via SMS s.r.o. Půjčka do výplaty od této společnosti je pro ty, kdo si půjčují poprvé, zcela bez poplatku a nabízí až 8000 Kč na 30 dní.