Nechte si ošetřit zuby v supermoderní klinice

zubní ordinace Ostrava

Dokud nezačnou bolet zuby, tak se mnozí lidé raději zubařům úplně vyhýbají. Jenže se mohou potýkat i s problémy, které nebolí a projeví se například až za několik let. Rozhodně se nevyplatí zanedbávat pravidelnou péči o chrup a preventivní prohlídky.

Různé druhy ošetření na jedné klinice

Pokud už najdete dobrého zubaře, nemusí to znamenat, že vás nepošle jinam na nejrůznější úkony. Příkladem je dentální hygiena, kterou vám stomatolog neudělá, když se zaměřuje na prevenci, zubní kazy a jiné problémy. Vy si musíte najít někoho jiného na provedení zubní hygieny, dále na chirurgickou endodoncii, na léčbu gingivitidy a parodontitidy atd. Problémy s hledáním odborníků vám odpadnou, když zajdete do supermoderní stomatologické kliniky AJNA dental clinic v Ostravě, kde se na vás těší již v červnu 2019. Zde si zakládají na péči pomocí týmu vzdělaných odborníků. Stomatochirurgie Ostrava používá k vyšetřením špičkovou dentální technologii a nejkvalitnější materiály. Budete vždy odcházet s jistotou, že vám byla poskytnuta maximální péče.

Žádný strach z bolesti u zubaře

Bojíte se zubaře? Nejste jediní! Veškeré obavy nechte klidně doma, protože zubní ordinace Ostrava vám připraví jen příjemné zážitky a zákroky se provedou zcela bezbolestně. Již jste slyšeli o digitální anestezii? Zde se praktikuje, což znamená, že u zubních lékařů nespatříte žádnou injekci s lokální anestezií. Vzniklé potíže se budou řešit komplexně. Dojde k jejich odstranění, ale též se vylepší fungování a zdraví zubů, ústní dutiny, ale i celého čelistního systému. Během vyšetření a při samotné léčbě zubního kazu se využívá zubní mikroskop a kvalitní výplně, které umí zachovat přirozený tvar zubu. Neuniknou ani malé zubní kazy nebo mikrotrhliny u špatně provedených výplní. Trápí vás akutní bolest? Ozvěte se a uvidíte, že získáte termín ve stejný den. Naopak při prevenci lze odhalit kazy v počátečním stádiu.