Nechte si zjistit stav kanalizace odborníky

bezvýkopové opravy kanalizace

Byť vnímáme klimatizaci všichni jako běžnou samozřejmost a o její funkčnosti přemýšlíme až v momentě, kdy se nám ucpe, popřípadě správně neodtéká, není to tak jednoduchá záležitost. Kanalizační poruchy jsou technicky, časově a mnohdy i finančně velmi komplikované, což se může podepsat na sníženém komfortu života a především pak vaší peněžence. Proto buďte obezřetní a v případě kanalizací se obracejte na zkušené odborníky s letitou tradicí na českém trhu.

Kompletní technika za solidní ceny

K čištění, kontrole a monitorování kanalizace je zapotřebí profesionální vybavení. V nabídce seženete celou řadu monitorovacích systémů, díky nimž zjistíte dokonale stav kanalizace. Předejdete tak havarijním situacím a budete mít dostatek času pro účelné plánování a investování do obnovy kanalizační sítě a opravy kanalizace či potrubí.  Monitoring probíhá s naprostou přesností, přičemž kamerová hlava se dokáže dokonale přizpůsobit požadovanému úhlu pohledu, měřit spády a pomocí laserů zjišťovat stav trub, prasklin či dalších deformací.

Pokud ale potřebujete provést bezvýkopové opravy kanalizace, využijte nabídky základní výbavy zahrnující též spotřební materiály, jako jsou linery a chemie. Opravy bez výkonu na kanalizaci při rozsazeném spoji, prasklině či vypadnutého kusu stěny můžete jednoduše a velmi efektivně řešit pomocí UV liner metody. Ta je dnes považována za nejprogresivnější cestu opravy, protože na základě chemické reakce plnohodnotně nahradí porušenou část kanalizace a to bez použití výkopových prací.

Otestujte sílu vysokotlakého čištění

Vysokotlaké čištění uvítáte v případě, že potřebujete vyčistit stokové sítě. K tomu potřebujete špičkové vybavení a vysokotlaká zařízení, jež jsou instalována do skříňových typů vozů pro jednoduchou obsluhu, manipulaci a převoz. Zbavíte se tak efektivně a velmi rychle nánosů cizích materiálů a předmětů a konečně budou čisté odtoky ucpané usazeninami.