Nepřízeň počasí a poničená úroda

Fóliovník

Vlivem nepříznivých podmínek dochází každoročně k velkým ztrátám a poškození úrody. Nedostatek světla, vláhy či tepla často vede k nenávratným zkázám na domácích i zemědělských polích a zahradách.  Ať už je pěstitelství vaším koníčkem nebo hlavní výdělečnou činností, každý nevydařený počin znamená nejen finanční ztráty, ale také vnitřní zklamání a promarněný čas.

Praktické fóliovníky a doplňkové příslušenství

Naštěstí existuje řešení, jak všem těmto a mnoha dalším problémům předcházet! Specializované firmy se zabývají výrobou originálních zastřešení, která vytváří vhodné předpoklady pro udržování plodin, ale také skladování potřebného materiálu. Výstavba je realizována na podkladě vašich požadavků s důrazem na velikost, vhodnou krytinu a individuální příslušenství. Díky zkušenostem profesionálů se vyhnete začátečnickým chybám a zbytečným starostem navíc.

Každá zahrada rozkvete před očima díky optimálnímu prostředí pro růst a správný vývoj rostlin všeho druhu, jež praktické fóliovníky poskytují. Vhodným doplňkem jsou teplovzdušné kotle zajišťující ideální klima nebo automatické meteostanice, na nichž si jednoduše nastavíte vnitřní požadavky týkající se teploty, osvitu nebo vlhkosti. Fóliovník lze sestavit v mnoha typech a obměnách nebo dokonce zrekonstruovat původní stavbu.

Uskladněte vše potřebné do bezpečí

Potřebujete-li prostorné a bezpečné místo pro uložení techniky či zemědělských strojů, odborníci se postarají o výrobu kvalitní a odolné skladové haly. Tradiční seníky zaručí suché prostředí k uchování otýpek sena sloužících k vybavení dobytčích chlévů nebo jako zdroj potravy.

Levné fóliovníky a stabilní kryté haly důkladně ochrání vše, co do jejich prostor složíte. Doplňkové příslušenství se postará o efektivní okolní podmínky a vaši celkovou spokojenost z dobře vykonaného díla.