Nová kuchyň jako dárek pod stromeček

klasické kuchyně na míru

Toužíte po nové kuchyni? Máte ale strach, že vás nová kuchyň finančně zatíží a nezbudou peníze na další dárky? A co takhle si moderní kuchyň nadělit pod stromeček a potěšit tak všechny členy rodiny? Skvělá zpráva pro zákazníky z Ostravy a Havířova. Nová kuchyň včetně 3D grafického návrhu zdarma při realizaci zakázky je blíže než kdykoliv jindy!

Kuchyně na míru si můžete nechat vyrobit v tradičním rustikálním i moderním designu. Záleží pouze na vás, zda preferujete moderní kuchyně na míru ve vysokém lesku s pracovním ostrůvkem a se spoustou funkcí, anebo dáváte přednost staré dobré klasice. Ať už to bude třeba rustikální kuchyně na míru, vždy se můžete připravit na vysoký standard služeb, vyladění všech doplňků a detailů a vytvoření doslova mistrovského díla, v němž se vám bude skvěle jíst i vařit!

Slaďte výrazný profil rustikálního designu s funkčností

Rekonstrukce kuchyně začíná samotným výběrem kuchyně. Zvolíte-li rustikál, představujete asi deset procent všech lidí, kteří sáhnou po venkovském stylu takzvaných selských kuchyní s typickým povrchovým provedením v dekoru masivního dřeva. Tyto kuchyně jsou robustní, plné romantických detailů a dřeva. Často jsou kombinovány s keramickými dřezy a kohoutkovými bateriemi. Pokud hledáte něco méně atypického, opět se vrací do módy klasické kuchyně na míru. Vynikají svou jednoduchostí a esteticky příjemným zpracováním, což oceníte zejména v klasickém panelákovém prostoru. Tady si sice nemůžete moc vybírat, protože vás limitují míry bytu, i přesto ale můžete vykouzlit originální a vkusnou kombinaci barev, materiálů a využít každý centimetr místa.

Jak probíhá výroba?

Výroba kuchyňských linek odpovídá prvotním výměrům odborného pracovníka. S ním společně tvoříte návrh kuchyně a zároveň máte příležitost vidět 3D návrh a výslednou podobu kuchyně. Společnost vyrábějící kuchyňské linky na míru se pyšní letitými zkušenostmi a řadou povedených realizací, jež poslouží i vám jako příjemná inspirace.