Obdivujeme zručnost a umění stolařů

V dnešní době, kdy je možné v obchodech pohodlně zakoupit jakékoliv zboží se stále více lidí obrací k tradičním stolařským firmám, které pro vaše potěšení vyrobí unikátní kusy nábytku přesně podle vašeho přání.

Jedním z kvalitních dodavatelů je firma Šimčák provozující stolařství Ostrava, které zajišťuje výrobu i na zakázku a dovedou tedy uspokojit jakékoliv potřeby nábytku i do atypických místností. Se svými bohatými zkušenosti, které se firmě povedlo nasbírat během dvaceti let své existence, si můžete být jisti špičkovým řešením, které bude perfektně pasovat do vašeho interiéru.

Úzká specializace

Společnost Šimáček se specializuje na výrobu kuchyní na míru, luxusních věstavěných skříní a luxusních postelí. S ohledem na své zacílení využívají ve výrobě nejmodernější technologie a ozkoušené know how. Právě díky těmto aspektům dokáže vysoce kvalifikovaný personál upotřebit požadavky i těch nenáročnějších zákazníků.

Kuchyně Ostrava, které jsou vyráběny vždy na zakázku a to s maximální přesností, se postarají o nadčasový design ústřední místnosti vašeho domu či bytu. Právě kuchyně patří mezi nejfrekventovanější místa českých domácností – proto je důležité se v ní cítit opravdu skvěle a komfortně! Ti z vás, kteří vlastní panelákový byt vědí, jak je komplikované jednotvárné místnosti oživit a vtisknout jim individualitu, kterou vy nesete. Panelákové kuchyně jsou obvykle vtisknuté do malého prostoru, který při správném jeho řešení poskytne dostatek místa pro pravá kulinářská kouzla.

Potřeba místa

Málokdo má k dispozici komoru či garáž na uskladnění nepotřebných věcí. Častější jsou malé byty a málo místa, které se vždy šetří. Právě pro tyto případy je myšleno v konceptu vestavěné skříně Ostrava. Vestavěné skříně nejen, že nezabírají prostor v místnosti, ale i jej opticky zvětší umístěním zrcadel. Z obývací místnosti se tedy stane kouzelná šatna.