Odolné vchodové dveře z hliníku

hliníkové vchodové dveře

Vchodové dveře jsou základem každého domu, kde hodně záleží na jejich kvalitě. Je známo, že hliníku nechybí výborné vlastnosti, díky nimž se stává jedničkou mezi používanými materiály. Vaše dveře tak budou pevné, lehké, ale také odolné proti korozi. 

Několik modelů dveří

Dnes není problém vybrat modely takové, aby vám vyhovovaly nejen svými vlastnostmi, ale také vzhledem. Inotherm.cz poskytuje několik typů ve třech různých programech. Zaručuje se dlouhá životnost a velice jednoduchá údržba, která vám nezabere moc času. Vybírat lze z čtyřiadvaceti modelů, přičemž si dále zvolíte barvu, skla s ornamenty a designovými motivy, bezpečnostní kliky, vnější profily a zajišťovací čepy. Hliníkové vchodové dveře z řady EXCLUSIVE 3D mají oboustranné výplně překrývající křídlo s 3D efektem. Tepelná izolace společně se statikou a bezpečností jsou na vysoké úrovni, navíc vás uspokojí bohaté příslušenství. Nabízí se klasické i moderní modely. Dveře si navrhnete i sami díky konfigurátoru, kde se zadají rozměry, barvy, sklo, šířka, model a příslušenství.

Splynutí obytného prostoru s okolím

Dům by byl bez oken celkem smutným místem, obzvláště když vaše místo obklopuje nádherná příroda. Bezrámová a plastohliníková okna skvěle zapadnou do moderního pojetí staveb. Současná architektura se zaměřuje na více otevřenosti, dostatečný přísun světla a možnost si užívat nejkrásnější panoramatické výhledy. K tomu vám jednoznačně dopomohou bezrámová okna, kde dost záleží na trvalé stabilitě a bezpečnosti, protože se používají velice vysoké prostorové prvky. Pro tyto účely se vyvinul speciální tepelně oddělený hliníkový profil s výbornou odolností a stabilitou. Celoskleněné fixní prvky vytvoří spolu s okny, posuvnými prvky a domovními dveřmi zcela integrovaný systém. Nenechte si vaše představy o bydlení uniknout, hledejte ty nejlepší možnosti!