Ohňostroj – ozdoba mimořádných událostí

pyrotechnika

Důležitá jubilea, vstup do nového roku a řada dalších výjimečných příležitostí si žádá víc než obyčejnou oslavu. Originálním obohacením těchto mimořádných situací je bezpochyby ohňostroj a s ním spojená světelná show. Za připomínku stojí skutečnost, že je zapotřebí pořizovat tento druh zboží v příslušných kamenných obchodech nebo internetových prodejnách, abyste předešli všem rizikům spojeným s koupí u nedůvěryhodných obchodníků na tržnici či v pochybných bazarech.

Vhodně zvolená zábavní pyrotechnika dokáže z obyčejného večírku udělat skutečně nezapomenutelnou akci! Ohňostroje lze pořídit v mnoha variantách, jež nabízí pestrou škálu barev, vzorů a oslnivých scén. Vaše požadavky ohledně ceny a délky trvání jsou určujícím kritériem pro volbu finálního produktu.

Dech beroucí efekty zábavní pyrotechniky

Nádhernými barevnými efekty vás překvapí římské svíce balené po více kusech nebo speciální kulové pumy se skvostnými obrazci. Největší lákadlo pak představují ohňostroje na míru s několika typy sestav a rozdílným množstvím ran. Dokonalý světelný ohňostroj je nejčastěji využíván při oslavách Silvestra a díky své intenzitě z něj mají požitek nejen účastníci dané akce, ale i široké okolí. Velmi oblíbené jsou různobarevné baterie výmetnic s třpytivými odlesky doplňujícími výjevy palem nebo padajícího listí. Některé boxy obsahují až 200 ran a ve finále jsou ukončeny působivým praskáním.

Prskavky a barevné konfety

Sháníte-li pyrotechniku menších rozměrů, určitě vás osloví zábleskové petardy, dále též decentní prskavky, které můžete držet v ruce, eventuálně zavěsit na bezpečné místo. K oslavě svateb, narozenin či výročí se hodí konfety. Podle příležitosti si vyberete z mnoha romantických, květinových a hvězdných symbolů, popřípadě tradičních slavnostních vzorů. K dostání jsou také netradiční vystřelovací konfety vhodné například na dětskou narozeninovou oslavu.

Překvapte vaše blízké a uspořádejte jim ohňostroj na míru či jiné překvapení spojené s využitím zábavní pyrotechniky. Neotřelý dárek bude jedinečnou ozdobou každé party i oslavy.