Ostravská firma nabízí kuchyně podle nejnovějších trendů

rekonstrukce kuchyně

Bydlení v Ostravě není vůbec tak černé, jak je samo město často označováno. Moderní a nápadité kuchyně na klíč vám splní tajná přání o dokonalém vaření i posezení všech členů rodiny u jednoho stolu. Děsíte se rekonstrukce kuchyně? Pak se svěřte do rukou profesionálů, za jejichž prací stojí řada pozitivních recenzí a dlouhé roky zkušeností. Než se ale pustíte do samotné rekonstrukce, musíte si odpovědět na hlavní otázky:

  1.    Kolik času trávím v kuchyni?
  2.    Jaký styl kuchyně je mi blízký?
  3.    Kolik financí chci do nové kuchyně investovat?

ZařizujiByt.cz má bytového architekta

Kuchyně na míru v ostravském kuchyňském studiu vznikají pod taktovkou bytového architekta. Ten vám dokáže nabídnout neotřelý interiérový design a zároveň propojit nadčasový design s funkčností. Kromě toho pro vás připraví 3D vizualizaci, navrhne barevné kompozice a samozřejmě přizpůsobí prostor vašim potřebám. Ať už kuchyň vnímáte jako místo pro setkávání všech členů rodiny anebo prostor, kde denně trávíte několik hodin u sporáku, vždy se tady budete cítit skvěle! Kuchyně na zakázku jsou navíc originálním dílem za použití špičkových materiálů, takže si můžete být jisti, že oslovíte i vaše hosty!

Rekonstrukce v paneláku i rodinné domku

Kuchyně na míru Ostrava jsou připraveni splnit vaše přání pro všechny dispoziční řešení kuchyní. Bydlíte v panelovém domě a musíte šetřit s každým centimetrem místa? Popřípadě naopak máte zajímavý a velký prostor pro novou kuchyň třeba s barovým ostrůvkem? Nechte si zpracovat atypickou kuchyň v moderním minimalistickém designu, navrhněte si rustikální kuchyni s venkovskými prvky, eventuálně nechte na architektovi, aby vám předvedl, jak vykouzlit dokonalé zázemí pro rodinné vaření právě na vašich metrech čtverečních. Již realizované zakázky si smíte prohlédnout online a inspirovat se, ovšem fantazii se meze v tomto případě skutečně nekladou.