Ostravský sázkař “Prasátor” úspěšně tipuje střelce NBA

kurzové sázení

Již více než tři roky si můžete trénovat úspěšné kurzové sázení a vydělávat nemalé peníze díky internetovému časopisu 1X2TIP a některá jeho čísla si prolistovat zdarma online. Vzniku pravidelného periodika předcházel e-book s užitečnými tipy, cennými radami, statistikami a detailními rozbory. Začínající sázkaři i ostřílení tipaři si v každém časopise najdou zajímavosti a aktuality ze světa sázek. 1X2TIP sleduje úspěchy známých sázkařů a dělá s nimi poctivé rozhovory pro vaši maximální motivaci vyhrávat. Skvělý časopis pro muže dostupný za pár korun nesmí chybět ani vám!

V květnovém čísle časopisu 1x2tip byl rozhovor s úspěšným sázkařem s podivným nickem “Prasátor”, pro kterého je domovem Ostrava a ziskově sází střelce NBA. Část rozhovoru si můžete přečíst níže.

Začnu tvým deníkem NBA střelci. První otázka, která napadne asi každého 🙂 jak ty tipy vyrábíš, jaký je tvůj technologický postup, s čím a jak pracuješ?

Asi mi nebudeš věřit, když řeknu, že mám prostě jen štěstí, že? ☺

Ty úplné detaily si nechám pro sebe, ale základem je samozřejmě práce se statistikami daného hráče jak dlouhodobými, tak krátkodobými. Všechno se to odvíjí od jeho dlouhodobého průměru, podle kterého sázkovky vypisují i hranici pro zápas (plus minus nějaký ten bod). Já jsem si v minulé sezóně zkoušel počítat statistiky v různých řekněme vedlejších situacích, jako třeba doma/venku, statistiky v back to back zápasech, 3 in 4, statistiky v relativně jasných zápasech, kdy jeden tým je výrazný favorit, odpolední/večerní zápasy atd. Na základě toho jsem si pak tvořil svou vlastní hranici. Popravdě jsem vůbec nevěděl, jestli něco takového může fungovat, ale docela mě překvapilo, jak některé věci (období) z historie mají tendenci se opakovat. Když jsem si pak zkoušel tipovat nanečisto, výsledky byly pozitivní, už to nebylo jen 50 na 50. 

Postupem času tvůj deník byl hvězdou mezi deníky, protože ta bilance je kladná a musíme říci velice kladná (cca +15 % Yield s velkým objemem unitových vkladů = vysokým počtem tipů). Jak jsi pociťoval svůj vývoj? Byly nějaké výkyvy, krize nebo naopak stálý vzestup či se jednalo o konstantní výsledky?

Za to jsem samozřejmě rád. Řekl bych, že ty výsledky jsou spíše konstantní. I když jsou některé dny mínusové, tak nějakou výraznější krizi jsem dosud nezaznamenal a profit jde pořád mírně nahoru.

Dá se říci, že ten % Yield by byl ještě vyšší, pokud bys od začátku uváděl nejvyšší dostupný kurz z mnoha sázkových kanceláří. K tomu mě napadá samozřejmě otázka k sázkám, sázíš tyto své střelecké tipy za reálné peníze? Případně jakým stylem (sólo, AKO, kombi)?

Ano, to by asi byl, ale o to mi nejde. Můj deník nesoutěží v kvalifikaci na moderátora, takže Yield tu není podstatný. Píšu tam tipy přesně s tím kurzem a s tou linkou, kterou se mi u dané SK podaří chytnout. A ano, tyhle tipy všechny taky sázím. Nehraji to za žádné „velké peníze“, klidně prozradím, že na začátku sezóny jsem si pro tyhle sázky vyčlenil bank 20 000,- (Korun☺) a hodnota jednoho unitu je 100,-. Všechny tipy hraji sólo s konstantním vkladem zpočátku 3 unity, od února potom 4. Opravdu výjimečně dám AKOvku s max. dvěma hráči a o něco nižším vkladem. Kombinátory nedávám vůbec.

Občas jsou vidět oba extrémy, že nevyjde skoro nic a naopak, že vyjde v podstatě skoro všechno či úplně všechno. Ten druhý pozitivní extrém co jsem odsledoval je určitě častější. Jaké máš druhý den pocity a myšlenky, když se podíváš na počty bodů střelců a pak se to zelená?

Máš pravdu, těch pozitivních extrémů už pár bylo. Popravdě na to někdy ráno hledím jak tele. Asi největší extrém zatím byl ten, kdy se mi povedlo chytnout 21 z 23 střelců za noc. To si pak říkám, jaké by to bylo udělat z toho nějaký ten kombinátor.☺ 

UselessToo v březnovém čísle psal článek o střelcích, pracuješ také s některými fakty, které zde popsal (match-up, rozhodnutý zápas, high-score/low score zápas)?

UselessToo to napsal skvěle, tam asi není třeba nic dodávat a já bych to ani neuměl vysvětlit tak jako on. Ke všem těmto faktorům před zápasem přihlížím a všechny hrají roli v konečném rozhodnutí o tipu. Absence důležitých hráčů je mnohdy silným faktorem. Hezky je to vidět třeba na statistikách Russella Westbrooka, když do zápasu nenastoupí Kevin Durant. Když si vezmu jeho letošní průměr 27,5 PPG (a beru v potaz i to, že sázkovky za této situace na něj vypisují linku o tři body vyšší), tak jen po All Star Game hranici 30-ti bodů přehodil šestkrát z osmi zápasů. V celé dosavadní sezóně naopak když byl KD zdravý a do zápasu nastoupili oba, RW se dostal nad 27 bodů jen 8 krát z 28 zápasů. A i když byla třeba vypsána linka o něco nižší než těch 27,5 bodu, hrálo to v tomto případě roli jen minimálně.

Zaznamenal jsi nějaký velký úlet sázkovek, např. vypsali hranici na over třeba 10.5 bodu a hráč dal velmi vysoký počet bodů nebo naopak vypsali hranici vysokou, třeba 27.5 bodu a hráč vstřelil velmi málo bodů? Či dokonce, zda se stalo, že hráč nevstřelil žádný bod, ač do zápasu zasáhl?

To ani není tak úlet sázkovek, jako spíš úlet toho jednoho hráče. Sázkovky vypisují ty linky podle dlouhodobého průměru plus minus dva-tři body, ale stává se běžně, že se někdo splaší a ten svůj průměr přehodí v jednom zápase třeba trojnásobně. Mě se to stalo vícekrát a mnohdy je to i proti mému tipu. Co si vzpomínám z mých sázek, tak letos mě nejvíc vypekl Brandon Jennings z Detroitu. Měl jsem vsazeno under 14,5 a on naházel 35 bodů. A naopak hráče s nulou jsem měl v této sezóně dva. Jednou to byl Solomon Hill z Indiany, který, přestože odehrál 32 minut, zaznamenal jen jednu střelu na koš a druhým byl Rudy Gay (Sacramento), ale ten vinou zranění odehrál jen 12 minut.

www.kolemdvou.cz
Zdroj: www.kolemdvou.cz

Sledujte aktuální číslo časopisu s tipy pro sázkaře

Časopis je hodnocen velmi pozitivně. Jeden z ohlasů hovoří za vše:

„Zdravím Vás, časopis hodnotím celkově pozitivně, peníze do něj investované nebyly z mého hlediska začátečníka vyhozené. Graficky je velmi dobrý. Inspirativní pro mne byly články pro začátečníky – Sázkařský slovník, Money management. Rady jako „zvýšení kurzu tenisového favorita“ a třeba poslední „dvojtip vs. Sázka bez remízy“ jsou hezky podrobně zpracovány a rozšířily to, co sám již používám. Uvítal bych v každém čísle na začátek krátkou analýzu a tip na cca 2-3 zápasy v nejbližším období a případně vést k tomu ministatistiku těchto časopisových tipů. Přeji vám hodně sil a chuti do další práce.“

Další pozitivní recenze jsou příčinou snažení autora o kvalitní čtení v problematice sázek a zajišťování informací k blížícím se zápasům v předstihu.

Koupě časopisu = sázka na jistotu

Chcete i vy proniknout do světa sázek anebo vylepšit své dosavadní úspěchy? Časopis 1x2tip je sázka na jistotu pro všechny sázkaře, kteří chtějí být v kurzovém sázení úspěšní! Periodikum lze objednat v sázkařském e-shopu Betting-shop.eu, kde cena začíná od 10 korun za jedno číslo. Svět, v němž je úspěšná sázka na prvním místě, potřebuje další nadšence z řad amatérů, kteří se chtějí dostat mezi špičkové sázkaře a tvořit elitu vydělávající velké peníze!