Parkujte tam, kde je povoleno

Dopravní značky

Velký otazník visí nad otázkami dostupného parkování ve větších městech, zejména pak v historických centrech a všude tam, kde chybí dostatečná parkovací plocha. Zaparkovat auto dnes může být velmi obtížné v Praze, Ostravě i Brně, ale i dalších větších městech, kam přijíždění turisté a obchodní partneři ve vyšších počtech. Byť jsou města vybavena placenými plochami pro dostupnější parkování osobních vozidel i autobusů s návštěvníky, najde se celá řada společností, která operuje s nedostatkem plochy pro umístění firemních aut.

Označte si své teritorium

V takových chvílích vzniká nepříjemná situace, kdy na vytyčeném místě stojí úplně cizí vozidlo nepatřící do vaší společnosti nebo parkující na místě vyhrazeném pro někoho jiného. V ten okamžik nastupuje do hry instalace parkovací zábrany. Toto bezpečnostní příslušenství slibuje uchování místa pro vaše účely a výrazně zamezuje nechtěným návštěvníkům. Zábrany jsou vyrobeny ze stálých a odolných materiálů. Protikorozní povrchová úprava a použití žárového zinku při výrobě garantují dlouhou životnost i odolnost vůči povětrnostním vlivům či mechanickému poškození. Zábrany jsou navíc opatřeny bílou práškovou úpravou a reflexní fólií. Zábrany i parkovací sloupky jsou dodávány včetně klíčů pro snadnou manipulaci a zajištění prostoru.  

Když dopravní značky nepomáhají

I přesto, že jsou soukromá parkovací místa vybavena značkami, jež oznamují rezervaci místa, stále se najdou bezohlední řidiči parkující na soukromém pozemku. Investice do parkovacích zábran a sloupků v mnoha variantách zpracování vám usnadní parkování a jasně vyznačí vaše teritorium. Instalace, montáž i údržba těchto doplňků je snadná a nenáročná. Za skvělou cenu konečně ukončíte boj s nevhodně zaparkovanými vozy na vašem pozemku, před firmou nebo ploše určené pro vaše služební vozidla.