Pobavte se na internetu na moto tématiku

moto rukavice

Hledáte místo, kde můžete načerpat osobní zkušenosti, nebo si třeba najít partu lidí na vyjížďku? Podívejte se na místa, kde to moto světem skutečně žije. Najdete si tam nové kumpány i vy? 

Poradna i zábava

Nevíte, jak vybrat správně boty na motorku, nebo hledáte pár tipů, se kterými si vyberete ty nejlepší moto rukavice? Prozkoumejte stránku, kde se dozvíte zajímavosti přímo od lidí, kteří mašiny skutečně milují. Například facebooková stránka Motorkáři CZ/SK má několik desítek tisíc členů. Pokud vám nevadí spousty různých názorů na věc, pusťte se do diskuze a možná se dozvíte zajímavé věci. Mnohem více ale stránka slouží ke sdílení videí nebo zajímavostí z moto světa. Domluvit se ale můžete i na společnou vyjížďku, nebo třeba dovolenou. Jen je třeba specifikovat vaši oblast. 

Když se chcete potkat

Máte chuť si někam vyjet, ale rádi byste pak také zastavili a poklábosili třeba o tom, jaké chrániče kdo používá, nebo sdíleli poznatky ohledně svého koníčku? Navštivte některou ze stránek na sociálních sítích, která sdružuje motorkáře z vašeho okolí. V podstatě stačí zadat jen slovo „motorkáři“ a poté uvést váš kraj nebo krajské město. Některé skupiny pořádají pravidelné společné vyjížďky, o osobní setkání tak rozhodně nouze nebude. Přece byste neseděli jen u počítače, když se můžete potkat na mašině. 

Pro chvíle odpočinku

Přejete si jen tak brouzdat internetem a najít si nějaké zajímavosti ze světa motorek? Fotky mašin, zajímavá stunt videa, nebo třeba vtipné momenty? Zajděte si na facebookovou stránku BIKERS WORLD, která má více než 186 tisíc členů. Pobavíte se dokonale, každý si najde něco. Samozřejmě existují také stránky a skupiny pro jednotlivé značky motorek, nebo dokonce pro ty, kdo mají konkrétní model motorky. Třeba se domluvíte na mezinárodním srazu. 

A co vy? Jaké jsou vaše oblíbené stránky s moto tématikou?