Porouchalo se vám auto? Poradíme, kdo ho opraví

Máte potíže se svým vozem, potřebujete jej připravit na technickou kontrolu anebo si hodláte půjčit dodávku? Pokud ano, můžete tak učinit v Beskydservisu. Tato společnost sídlící nedaleko Ostravy nabízí komplexní služby v péči o automobily. My se na ně soustředíme podrobněji v následujících řádcích.

Komplexní servis aut

Služby Beskydservisu jsou v oblasti opravy vozů naprosto všestranné. Vybaven je nejmodernějšími strojovými i diagnostickými přístroji, a to například SuperVAG, BOSCH KTS a mnohými dalšími. Z nabízených služeb jmenujme například odborné opravy nárazníků, a to i s lakováním. Dále se můžete spolehnout na výměnu autoskla či kontrolu autopodvozku na speciálním testeru Stratos, který je schopný naprosto přesně diagnostikovat poškozené díly, mezi něž nejčastěji patří tyče, ramena, nebo čepy. Moderní geometrie Ostrava nabídne také možnost měření pomocí 3D geometrií Hunter, která je schopna odhalit jakékoli nesrovnalosti.

Nezapomeňte na klimatizaci

Provoz v horkých letních měsících se neobejde bez klimatizace. Jestliže ji chcete opravit, vyčistit, anebo pouze naplnit, můžete tak učinit. Rychlé a výhodné plnění klimatizace Ostrava poskytuje kompletní servis klimatizací se vším všudy. Součástí služeb je také podtlaková zkouška těsnosti konkrétních klimatizací a dezinfekce automobilu prostřednictvím ozónu O3. Uniká-li vám chladivo, bude závada díky kvalitní diagnostice rychle odhalena a následně opravena.

Autopůjčovna s desetiletou praxí

Potřebujete vůz pro převoz prostornějšího nákladu? Autopůjčovna Ostrava s desetiletou tradicí nabízí dodávky různých značek a velikosti. Využít možnosti krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu budete moci klidně i o víkendech a státních svátcích. Vozy jsou pojištěny a disponují dálniční známkou. Samozřejmostí jsou i asistenční služby nonstop po celé Evropské unii. Jako bonus získáte 500 km denního nájezdu zcela bezplatně.