Potřebujete rychle vizitky? Využijte online tisk!

Tisk vizitek online

Každý, kdo má svůj podnik, živnost, nebo něco nabízí, potřebuje vizitku, kterou se prezentuje. Přestože dnešní doba už příliš nenahrává tištěným médiím, vizitky jsou stále populární. Často je to ten první a nejrychlejší způsob, jak potřebné osobě předat kontakt na sebe.

Pokud stále vizitky nemáte, nechte si je udělat jednoduše online. Ušetří vám to čas a zbytečné pochůzky.

Druhy papíru a povrchové úpravy

Můžete si vymyslet vizitku doslova, jakou chcete. Meze se nekladou tvaru, zpracování, povrchové úpravě ani použitému materiálu. Výroba takové speciální vizitky však zabere spoustu času a rozhodně není levnou záležitostí. Pokud však vsázíte na klasiku a nepotřebujete svou vizitkou dávat najevo svou výjimečnou kreativitu, postačí vám standardní vizitky, které budou na vašem stole do 24 hodin od objednání. Využijte tisk vizitek online.

Standardní vizitky se nabízí v rozměrech 90 × 50 mm a 85 × 55 mm. Co se týče papíru, samozřejmě platí, čím větší gramáž, tím je vizitka pevnější a působí více reprezentativně. Běžně se používá matný či lesklý křídový papír v gramáži 300 – 350 g. Můžete si zvolit také papír se speciálním povrchem, který bude působit originálně a zajímavě.

Pro finální úpravu se často využívá laminace, která dodává každému papíru luxusnější vzhled. Vizitka se navíc stane ještě odolnější. Díky laminaci se vám tolik nezohýbá a nezničí se v rozích.

Grafická podoba: podle šablony i vlastní

Co se týče samotného designu, je na vás, zda využijte několik desítek již existujících návrhů, nebo jednoduše nahrajete svá vlastní tisková data. Obojí je možné a vytištění obou variant zabere stejný čas. Tisk vizitek probíhá na kvalitní tiskárně, která zaručuje syté a výrazné barvy. U vlastních dat si jen dejte pozor na to, aby byly správně připravené. Za případnou chybu v datech firma nenese žádnou zodpovědnost.

Vizitky pro vás budou u Printuj vytištěné a dodané na vámi zadanou adresu do 24 hodin, a to po celé České republice.