Potřebuji peníze, jak si mohu půjčit až patnáct tisíc za čtvrt hodiny?

rychlá půjčka na účet

Přijdou, když se to opravdu nehodí – musíme jim ale věnovat pozornost a odpovědět na ně co nejdříve. Nečekané výdaje, spojené s nedoplatkem za energie nebo porouchanou ledničkou a pračkou, jsou bohužel v českých domácnostech na denním pořádku. Vyřešit je ještě dnes však snadno pomůže krátkodobá půjčka, kterou si sjednáte i z pohodlí domova. Totiž, jediné, co k ní opravdu potřebujete, je stabilní připojení k internetové síti, tedy v 21. století něco naprosto samozřejmého!

Ke známým už chodit nemusíte, zkuste online cestu

Pokud jste si dříve půjčovali peníze u sousedů, známých nebo členů širšího rodinného kruhu, dnes už nic podobného dělat nemusíte. Zvláště, pokud tito lidé neudrželi důvěrné informace a rozšířili zvěst o vaší půjčce k dalším lidem. A co bylo dál? Pak už to byla skutečná lavina a měli jste nálepku dlužníka, které se dá zbavit jen opravdu těžko. Nestyďte se říci nahlas – potřebuji peníze! Půjde to totiž vážně hladce, a především pak diskrétně, což je důležité nejen v případě, že je vaše nejbližší okolí hodně zvědavé. Není třeba se někomu zpovídat, protože nebankovní cesta je rychlá a bezpečná, nebude klást zbytečné otázky a řešení je doslova na dosah ruky. Co si potom přát více? 

Rychlá akce, stačí totiž jen potvrdit příjem

Co potřebujete k tomu, aby se rychlá půjčka na účet stala realitou? Je třeba předeslat, že požadavků je vlastně jen minimum – a většinu z nich vyžaduje aktuálně platná legislativa. Protože jsou nároky nízko, je proces schválení velmi krátký a ve většině případů vlastně spíše takovou formalitou. Nejde o nic, čeho byste se měli obávat. Po potvrzení žádosti už čekáte jen čtvrthodiny na odeslání finančních prostředků, bez ohledu na to, jestli chcete „jen“ tisícikorunu nebo rovnou patnáct tisíc korun, což je v tomto případě vlastně strop. Co musíte splnit, abyste s žádostí o půjčku uspěli? 

  • České státní občanství není nutnou podmínkou, stačí doložit povolení k trvalému pobytu.
  • Doklad o trvalém příjmu – výpis z bankovního konta za poslední čtvrtletí, výměra penze atd.
  • Podmínkou je pak i věk, respektive plnoletost. Ze zákona totiž mladším 18 let půjčit nelze!

Email, telefon a připojení k internetu, to jsou podmínky, které snad ani není třeba nějak zvláště zmiňovat. O platbách předem pak nemůže být ani řeči, protože od této podmínky, dříve možná zcela typické, se dnes ustupuje. Nakonec, co si pomyslet o společnosti, která poskytuje půjčky a chce už dopředu nějaký poplatek za samotné schválení žádosti? Taková by asi v ostré konkurenci dnešních dnů vůbec nevydržela…

Bezúčelová půjčka je dnes naprostou samozřejmostí

Nemusíte vysvětlovat, nemusíte dokladovat faktury, složenky nebo účtenky. Bez papírování se obejdete i v tomto případě, proč také nechávat poskytovatele půjčky nahlédnout až příliš do vlastního soukromí? Nic podobného ani nemá smysl, v dnešní době je důležité, aby žádost o půjčku nezabrala příliš mnoho času – a od zdůvodňování účelu tento formulář rozhodně není! Snad jen, když už si podobný produkt sjednáváte, měli byste brát v potaz své vlastní možnosti a dobře si všechno promýšlet. 

Dluhová past je nepříjemná záležitost na roky dopředu

Když se do ní jednou dostanete, cesta zpět je velmi složitá. Bohužel, dluhové pasti jsou zpočátku nenápadné a později se projeví v plné síle, kdy už pak prakticky není úniku. Nejlepším řešením je pak samozřejmě prevence! Do dluhové pasti vůbec nemusíte spadnout, když si pečlivě promýšlíte každý krok v oblasti správy financí. Půjčky jsou sice dobří přátelé, ale když si je sjednáte nerozvážně, nastává problém.