Pracovní oblečení v kvalitním provedení

pracovní kombinézy

Na českém trhu objevíte různé druhy pracovního oblečení. Záleží jen na vás, co momentálně využijete. Můžete shánět montérky, trička, výstražné nebo zateplené komplety, pláště, vesty, bundy. Výhodná cena patří k plusům, ale kvalita dodá větší pohodlí a pocit bezpečnosti.

Když začíná perný den

Ne každý má tu možnost zůstat celý den v lodičkách, sukni, halence nebo v pánském obleku. Mnozí lidé dorazí do zaměstnání a ihned vklouznou do pracovní kombinézy. V různých provozech nesmí chybět ani přilba, která se například postará o zvýšenou odolnost proti bočnímu nárazu pomocí dvojité vnitřní strany. Potní pásky na čelo vylepší pocity při namáhání. U přileb počítejte nejen s moderním designem, ale také s výběrem z mnoha barev. Firmy jistě potěší i místo na připevnění loga. Pracovní přilba se vyrábí s ventilací nebo bez. Pokud pracujete ve výškách, zajistěte si ochranu třeba modelem ABS s vysoce kvalitní UV stabilizací, kde nechybí regulační kolečko a nastavitelný pásek. Místo pod bradou upravíte díky několikabodovému textilnímu pásku.

Dokonalá ochrana pro vaše bezpečí

Mezi nejpoužívanější patří montérky. V současnosti seženete různé druhy – s nehořlavou či antistatickou úpravou, s reflexními prvky apod. Trávit dlouhé hodiny v nepříjemných materiálech nepatří zrovna k výhrám. Pokud není vyhnutí, používejte pod svrchní oblečení různá trička a termoprádlo. Odvádění potu jistě oceníte za každého počasí. Pracovní rukavice vyberete snadno, když víte, kde se budou používat. Existují i speciální, zhotovené z nejlepších materiálů. Příjemné chvíle prožijete v oděvu o správné velikosti. Rovněž záleží na gramáži použitého materiálu. Čím vyšší je gramáž, tím máte kvalitnější výrobek. Použitý materiál prozradí více o využití, například při požadavku na nehořlavé úpravy, prodyšnost, pružnost, savost či nepromokavost.