Pracovní židle jako hlavní prvek celé kanceláře

kancelářské židle

Bez čeho se v kanceláři zaručeně neobejdete, je pracovní stůl a židle, která vám poskytne příjemný komfort i při delším sezení. Ať už hledáte vhodnou variantu židle do konferenčních prostor, domácí pracovny či kanceláře, kde trávíte i deset a více hodin denně, vyplatí se investovat do kvalitních kousků, jež máte možnost díky internetovým obchodům pořídit výrazně levněji.

Kvalitní židle jako základ zdravého sezení

Profesionální kancelářské židle vás nemusí finančně zruinovat, ovšem pokud chcete investovat do zdraví, pracujte s vysoce funkčními modely židlí, jež disponují celou řadou možných nastavení. Například výška sedáku a její úprava je dnes již běžnou součástí, avšak nastavení zádové opěrky nebo polohy sedáku patří mezi nadstandard. Kvalitní židli poznáte rovněž tak, že pracuje s vysoce kvalitními komponenty a garantuje dlouhé roky používání bez snížení kvality sezení. Populární jsou třeba kancelářské židle kombinující látku a prodyšnou síťovinu, stejně tak tradiční luxusní a robustní kožená křesla nebo pohodlné konferenční židle. Nezapomínejte ani na své malé školáky a studenty. Dětské židle musí splňovat standard pro zdravý vývoj dětské páteře a správného sezení.

Po jakém materiálu sáhnout?

Vybíráte-li židle do provozu, na kterých se střídá více pracovníků, volte dražší židle, kde si každý přizpůsobí nastavení židle podle svých preferencí. Kožená křesla se zase hodí do manažerských kanceláří. Kdo má radši vzdušnější modely, ocení síťoviny a dobře udržovatelné látky. Do kuchyně, kde máte pro zaměstnance jídelní stoly a židle, kombinujte třeba oblíbený stálobarevný plast či praktickou koženku. Pokud na židli sedíte méně jak čtyři hodiny denně, nemusíte platit hned několik tisíc. Stačí vám základní verze židle, jež má kvalitní zádovou opěrku a dostatečně široký sedák. Díky e-shopům ušetříte a vyberete si z dostupných modelů různých kategorií.