Právo v denním životě

právní kancelář Pavel Smutný

Kdo z nás by si občas nepřál mít v rodině nebo mezi přáteli zkušeného advokáta. V životě nás potkají situace, v nichž bychom uvítali cenné a zaručené rady jak v daném problému postupovat. Naštěstí máme možnost využít profesionálů, kteří nabízí komplexní právní služby. Stačí pouze navštívit tu správnou právní kancelář. Při jejím výběru se vždy zaměřte hlavně na zkušenosti vyplývající především z délky fungování firmy na trhu.

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný

Abyste uspěli napoprvé a nemuseli hledáním vhodného advokáta ztrácet drahocenný čas a peníze, zvolte si advokátní kancelář, která své úspěchy dokládá množstvím ocenění za svou kvalitní a dokonale odvedenou práci. Takovou společností je právě advokátní kancelář Císař, Češka a Smutný. Již počtvrté v pořadí se pyšní oceněním právnické firmy roku, které jí společnost Epravo.cz po zásluze uděluje za konání veřejného dobra, prosazování spravedlnosti a odpovědnosti ke svým spoluobčanům.

Dostat ocenění tohoto formátu není snadné a vyžaduje značné úsilí, prokázanou odpovědnost ke své práci a také získání si důvěry firemních klientů. Amatérským okem se může zdát, že úspěch advokáta závisí pouze na pozitivním výsledku konkrétně řešeného případu. Za tímto cílem však stojí celá řada dílčích kroků. Správnou komunikací, orientací v dané záležitosti, vytvořením si souvislostí a především navržením bezchybného a co nejideálnějšího postupu posouvají advokáti případ ke zdárnému vyřešení.

Jedním z významných členů kanceláře je JUDr. Pavel Smutný, který se zabývá obchodním a občanským právem, stojí v čele Česko-izraelské obchodní komory a podporuje spolupráci mezi těmito zeměmi.

Lidé na svém místě

Pavel Smutný je zakladatelem zmíněné právní kanceláře, v níž dbá na všestranný rozvoj právníků, s nimiž v jejím rámci spolupracuje. Kromě své profese podporuje nejrůznější projekty a záměry, které by bez jeho přispění neměly šanci se dále rozvíjet. Působí také jako prezident nadačního fondu Bohemian Heritage Fund, který dokáže od různých mecenášů shromáždit až osm miliónů a využít je na nejrůznější dobročinné projekty. Jen málokterá advokátní kancelář se může pochlubit tolika úspěchy a fundovanými odborníky, jež posouvají kvalitu a úroveň práva stále výš.