Prestižní studium MBA podle Oxfordského vzdělávacího modelu

MBA

Člověk roste se svými úkoly. Čím déle jste ze školy, tím větší a odbornější výkony jsou od vás očekávány. Na manažery je toho opravdu hodně nakládáno a bez postgraduálního studia se dlouhodobě žádný neobejde. Bez orientace v nových trendech vrcholného managementu a soustavného vzdělávání v oboru si těžko udržíte nebo zlepšíte svou pozici ve firmě.

Moderní online studium MBA

Z osobní zkušenosti to znají tisíce absolventů studia MBA (Master of Business Administration) – aby získali opravdu dobré zaměstnání na pozici vyššího manažera u prestižní korporace, museli nejdříve získat titul MBA. Teprve s ním se začnou otevírat ty správné dveře.

Co vlastně znamená studium MBA?

Jedná se o postgraduální studium s cílem rozvíjet manažerské dovednosti a praktické zkušenosti v nejrůznějších oblastech. Je určeno absolventům bakalářského studia, zájemcům s ukončeným programem BBA nebo pro manažery s prokazatelnou praxí.

Studium MBA na ESBM v Ostravě

European School of Business & Management (ESBM) je ověřená škola s mezinárodní působností. Mezi její velké přednosti patří studium podle Oxfordského systému, který rozvíjí logické schopnosti, rozšiřuje praktické dovednosti a obojí ihned implementuje do praxe.

Ke studiu se můžete zaregistrovat kdykoliv během roku, studovat můžete podle svého individuálního plánu z domova i z kanceláře. Moderní online studium je kombinované se 4 víkendovými interaktivními workshopy a konzultacemi se špičkovými lektory.

Proč studovat v Ostravě?

Může vás přesvědčit nabídka 8 specializací, z nichž si vyberete tu, která je nejvíc přínosná pro váš obor nebo koresponduje s vaší osobní představou. Studium MBA je rozděleno do tří bloků. Bloky jsou tvořeny jednotlivými moduly – „předměty“. První blok přináší studentům nepostradatelné informace z oblasti HR, financí, marketingu a public relations a samozřejmě také managementu. Pro všechny studenty je stejný. Náplň druhého bloku se liší podle vybrané specializace. Ve třetím bloku pak mají studenti možnost vybrat si moduly podle svých vlastních preferencí, nabízí se jim více než desítka modulů.

Možná vás zaujme fakt, že v rámci případových studií či seminární práce můžete řešit konkrétní firemní situaci, a získat tak profesionální konzultace od předních odborníků v oboru.

Nebo pro vás bude tím správným impulsem možnost zaplatit studium v deseti splátkách.