Připravte se na příchod Nového roku pořádnou oslavou!

silvestrovský ohňostroj

Jakmile rozbalíte vánoční dárky, ochutnáte všechny napečené druhy cukroví a odškrtnete si pravidelná rodinná posezení, přijdou na řadu přípravy novoročních oslav. Jenže než se začne psát rok 2018, můžeme se těšit na silvestrovský ohňostroj. Chcete si letos užít záplavu barev na obloze i před svým domem nebo na zahradě? Připravte se včas a pořiďte si výhodně ohňostroj na míru!

Zahradní oslava plná barev a efektů

Nový rok můžete přivítat také na zahradě. Po vzoru jiných evropských míst se i u nás na hotelech a také v domácnostech začíná rozmáhat oslavování Nového roku pod širým nebem. Záleží pouze na vás, zda se postavíte na zahradu a užijete si podívanou na zahradní ohňostroj, popřípadě se před panelovým domem s ostatními nadšenci pustíte do vypalování prskavek, dělobuchů a petard. Velmi oblíbené, a to nejen na silvestrovské akce, jsou vystřelovací konfety, které jsou nabité barvami a dokáží zpestřit každou oslavu či party. Na zahradě se nemusíte bát vyzkoušet nové petardy, dávejte ale pozor, aby se nedostaly do rukou malým dětem, nebo nevybouchly v blízkosti čtyřnohých členů rodiny. Právě domácí mazlíčci často trpí, a proto je raději nechejte v klidu doma a vy si užijte světelné efekty na obloze se skleničkou v ruce!

Vyberte si sestavy na ohňostroj podle svých představ

Chcete-li si vytvořit vlastní ohňostroje na míru, obraťte se na odborníky, kteří prodávají zábavní pyrotechniku včetně kompaktních sestav. Ty jsou navrženy tak, aby vám učarovaly barvami i kvalitou ran. Sestavy se liší obsahem ran a ve většině případů se odpalují jediným zapálením.  Silvestrovský ohňostroj bude letos skutečným zážitkem! Kvalitní sestavy vám umožní užít si paletu barev, zvukových efektů rachejtlí a úchvatných obrazců na obloze za bezpečných podmínek. Na míru lze pořídit rovněž zábavní pyrotechniku na firemní večírek nebo oslavu narozenin a svatbu. Špičkové ohňostroje najdou uplatnění po celý rok a zaručeně přilákají zrak i okolních sousedů.