Přípravy na ples – motýlek pro pány i dámy

Je před vámi společenská událost  v podobě plesu, promocí, recepce či významného obchodního jednání s vysokými představiteli firmy? Pak pro vás máme tip! Neškrťte se v kravatě, ukažte svou individualitu a vytaste se s motýlkem. Ten slaví obrovský návrat a díky precizní české výrobě nadchne milovníky originality, luxusu i prémiové kvality.

Nakupujte online

Dnes se dá nakoupit motýlek online, což vám ušetří cestu do obchodu a zdlouhavé vybírání. Na přehledných webových stránkách najdete kompletní sortiment vkusného doplňku, jenž už dávno nepatří pouze ke společenským událostem. Díky pestrým barvám najde vázací motýlek uplatnění i při běžném nošení a dámám skvěle poslouží jako ozdoba do vlasů či na ruku. Atraktivní nabídka navíc zahrnuje motýlky z příjemných materiálů hand made výroby a to vždy po jednom kuse, takže se skvěle hodí také jako dárek. Najděte si svůj vzor a mějte jistotu, že nikoho se stejným modelem nepotkáte. Samozřejmostí je motýlek k obleku. Při slavnostních příležitostech podpoří váš osobitý styl a podtrhne celkovou vizáž i v případě, že na sobě máte starší oblek.

Luxusní kousek za pár korun

Historie pánského motýlku sahá až do 17. století, kdy se francouzská šlechta rozhodla po vzoru chorvatských žoldáků vyměnit své šály okolo krku za něco decentnějšího. Motýlek postupně měnil svou velikost, tvar i barevnost. Dříve byl oblíbený na kulturních akcích, o něco méně na těch byznysových, jimž vládla kravata. I to se časem změnilo a s ležérním smart casual stylem oblečení přišla i kombinace obleků, kšand a motýlků s košilemi bez ohledu na barevnou kombinaci.

Máte-li rádi exkluzivitu, pak se nabízí i vlastní sbírka motýlků. Dosáhnete ji celkem jednoduše, neboť ceny jsou velmi příznivé a umožní vám dopřát si skutečné originály do své sbírky. Pokud ani vy nechcete splynout s davem, rádi vybočujete a boříte mýty či nesmyslná pravidla, poohlédněte se po novém motýlku.