Proč jsou digitální panely přínosné pro váš projekt?

Digitální panely

Digitální panely pronikají do mnoha segmentů běžného života. Víte, jaký je největší přínos LED panelů, a proč pomohou také růstu vaší firmy?

Zákazník se dozví mnohem více informací

Představte si, že jste právě vešli do obchodu a potřebujete něco velmi rychle sehnat. Po ruce ale není žádný prodavač, na kterého byste se mohli obrátit. Uvidíte, že jsou k dispozici digitální panely (v obcích se začínají používat jako digitální úřední desky) a máte možnost se obsloužit sami. Najdete vše potřebné bez toho, aniž byste museli čekat na obsluhu. Dozvíte se také mnohem více informací, než jste původně plánovali. 

Potřebujete něco sdělit? 

Digitální panely slouží také k okamžitému sdělení, které můžete ovládat i ze vzdáleného zařízení. Přejete si domluvit slevu, komunikovat klientům speciální nabídku, nebo jen tak oznámit zajímavost, která by mohla vaše klienty zajímat? Pomocí panelů vše ihned předáte svým klientům. 

Čtyři sta procent

Podle průzkumů digitální panely poutají pozornost kolemjdoucích až o čtyři sta procent více než obyčejné propagační materiály. Pokud se jedná o sdělení, které je ve formě videa nebo střídajících se snímků, zájem okolí ještě více roste. 

Ideální pro čekání

Digitální panely se také mohou stát skvělou formou, jak zabavit a oslovit klienty tam, kde jsou nuceni čekat. Přejete si zpříjemnit jim chvilku během čekání ve frontě na zaplacení? Nebo v případě oděvů u zkušebních kabinek? Neváhejte ani chvilku a nabídněte svým zákazníkům to, co konkurence ještě nenabízí. 

Marketingový plán

Máte ve svém marketingovém plánu dostatek prostoru pro inovace? V tom případě je pro vás tato možnost využití digitálních panelů ideální možnost, jak najít novou pomůcku k oslovení nových zákazníků. Navíc jeho dopad na klienty lze jednoduše měřit a vyhodnocovat. Vše tak máte pevně ve svých rukou a sledujete, jak se vaše investice vrací. 

Digitální panely mění možnosti, které váš projekt má. Využijete nových technologií i vy?