Proč navštívit centrum 3D tisku?

Zalíbila se vám 3D tiskárna Zortrax M200 nebo jiný aktuální typ? Chcete si nejprve vyzkoušet 3D tisk na vlastní kůži, než se rozhodnete pro její koupi? Není problém. V centru 3D tisku 3dees.cz vám to umožní, můžete si tu vytisknout vlastní modely nebo prototypy, využít skenování, nechat se zvěčnit ve trojrozměrné podobě nebo si vybrat, která 3D tiskárna by vám vyhovovala nejvíc.

Zhmotněte své vize

Toto jedinečné centrum je vhodné nejen pro zvědavce, kteří by rádi novým technologiím přišli na kloub a viděli, co vše je dnes možné, ale i pro ty, kteří chtějí jednou za čas vyrobit model, součástku, prototyp nebo vytvořit plnobarevný model co počítačové vizualizace, a koupě vlastního přístroje by se jim nevyplatila. Odborníci vám zde poradí, jak zhmotnit vaše představy. A je možné, že výsledek se vám bude tak zamlouvat, že si hned objednáte 3D tiskárnu domů nebo do své firmy. Trojrozměrný tisk se neustále zdokonaluje, začíná být dostupný veřejnosti, přináší větší svobodu v realizování různých nápadů a zhmotňování projektů. Máte nějaký nápad, a nevíte, jak danou věc vytvořit? Centrum 3D tisku pro vás možná bude mít řešení, nebojte se zde domluvit na dalším postupu.

Jak převést model do reality a naopak

3D skenování je způsobem, jak do reality převést model, který zatím uvízl ve vašem počítači, nebo jak zkopírovat nějakou součástku. Unikátní prostorový skener dokáže skenovat věci živé i neživé, všech velikostí i tvarů, dokonce i sochy nebo automobily. Pokud je přenosný, dá se vzít do terénu, skenovat se už nemusí jen ve studiu. K čemu je to dobré? Trojrozměrné modely pomohou zkoumat chování předmětů v reálu, dají se díky tomu tvořit duplikáty vylepšovat vlastnosti nebo archivovat informace.

Zvěčněte se ve 3D ateliéru

Dnes není problém vytvořit kopie reality přesných barev i struktury. Ve 3D ateliéru se můžete nechat zvěčnit v podobě figurky, která nahradí fotografii. Může jít o zajímavý dárek, vznikají věrné kopie postavy nebo tváře, odnést si můžete sošku, masku, bustu nebo figurku. Pokud vás tyto technologie nadchnou, a chtěli byste je mít možnost kdykoliv využít doma nebo v práci, pouvažujte nad 3D tiskárnou, dostupnost se zlepšuje a za pár desítek tisíc můžete pořídit velmi slušný přístroj.