Prodej nemovitostí ve Španělsku

nemovitost ve Španělsku

Toužíte trávit dovolenou ve Španělsku? Láká vás jeho vyhlášená kuchyň, nadstandardně vybavené pláže se zlatavým pískem nebo temperamentní kultura s moderními prvky? Jižní země je místem mnoha kontrastů, díky kterým vás nikdy nepřestane udivovat. Pokud ale chcete vyměnit čtrnáctidenní dovolenou za domovskou destinaci, kam se můžete kdykoliv vrátit, není nic jednoduššího, než výhodně pronajmout nebo rovnou zakoupit nemovitost.

Ideální místo pro život

Španělsko si zamilujete pro jeho pestrost a rozmanitost. Vedle obdivuhodných památek a písečných pláží vám země jihu přináší největší počet slunečních dní v roce a celoročně příznivé počasí pro jarní odpočinek, letní koupání i zimní poznávání památek. Španělsko vám pomůže také po zdravotní stránce, protože nabízí čisté ovzduší i léčivé bahno. To najdete v laguně Mar Menor u městečka San Pedro del Pinatar.

Pokud patříte spíše mezi milovníky poznávání, prohlédněte si oblast solných jezer v Santa Pola, kde probíhá rovněž těžba soli a sídlí zde plameňáci. Na své si přijdou také příznivci greenu. Golf si užijete na desítkách kvalitních hřišť v okolí měst Alicante a Torrevieja. A pokud chcete své cestování zpečetit opravdu originálně, ochutnejte zdejší mandarinky, pomeranče a další osvěžující ovoce či zeleninu ze zahrady Španělska v Costa Blanca.  

Jak na to?

V zemi paelly a vášnivého tance můžete investovat do apartmánů, domů, vil či rezidencí. K tomu budete potřebovat partnera v oblasti realit s mnohaletými zkušenosti a perfektním přehledem o nabídce bydlení v zemi. Nemovitosti Španělsko jsou na vysoké úrovni v klasickém urbanistickém stylu typickým pro jižanské stavby. Samozřejmostí je také servis od A do Z a poradenství pro správný výběr. Díky široké a především cenově dostupné nabídce nemovitostí se můžete připojit k dalším spokojeným zákazníkům z Velké Británie, Skandinávie či Holandska.

Španělsko je dobře dostupné autem i nízkonákladovými leteckými společnostmi za pár stovek. Díky tomu se do své vysněné země můžete podívat prakticky kdykoliv a odpadnou vám starosti s hledáním hotelu. Budete mít své místo, ať už blízko pláže nebo v historické části oblíbeného města.