Projektanti Ostrava – to je WOBAU

Toužíte po vlastním bydlení a chtěli byste, aby přesně odpovídalo vašim představám? Tak se rozhodně nespokojte s katalogovým domem. Najměte si profesionály. WOBAU – to je synonymum pro skvělé projektanty ze severní Moravy.

Ve WOBAU se sešel tým, který dokáže plnit sny i těch nejnáročnějších zákazníků nejen na severu Moravy. Projektanti Ostrava se stanou vašimi partnery na cestě za vysněným bydlením. Žádné katalogové domy, které se chtějí zavděčit každému a neuspokojí tak nikoho. Jedinečné stavby na míru jsou jiné. Tvorbou vašeho bydlení vás specialisté z WOBAU provedou od prvních skic, přes projekt, až po samotnou stavbu.

Nehledejte jiného partnera pro stavbu domu ani mimo Ostravu. WOBAU – to jsou též projektanti Opava či projektanti Frýdek Místek. Firma má širší působnost a též znalost jednotlivých regionů.

Stavby na klíč

Díky spolupráci s WOBAU mají klienti bez práce i nudnou administrativu kolem stavby domu. Specialisté z firmy pomohou s vyřízením dotací, vyřídí stavební povolení a další formality s úřady. Zrealizují i samotnou stavbu, u které zajistí profesionální stavební dozor.

Užijte si zrod vašeho bydlení

Spolupráce s architekty je zcela jiná, než když kupujte katalogové bydlení, nebo se rozhodnete pro již hotovou novostavbu. Při návrzích dokážete přemýšlet s předstihem a uvažovat i o tom, jak bude vhodné adaptovat dům třeba za 15 let, když děti odrostou a opustí společné rodinné hnízdo.

S architekty z WOBAU můžete však měnit i již existující bydlení. Firma vám pomůže adaptovat starý nevyhovující dům na nový s moderními architektonickými prvky i na energeticky úsporný. Firma je certifikovaným členem Centra pasivního domu s největším počtem realizovaných staveb v Moravskoslezském kraji. Celkově se společnost může pochlubit 247 nevrženými domy a 103 realizovanými stavbami. Stavby WOBAU jsou již dnes připraveny na budoucnost.