Pronájem lešení vám umožní ještě na podzim zvládnout řadu stavebních prací

Pronájem lešení

Kolem domu je vždy co dělat. Mnohdy nás brzdí to, že nám chybí technika a zařízení. Třeba právě to, které by nám umožnilo práci ve výškách.

Kdo má vyšší patrový dům, řeší problém s přístupem k částem domu ve výšce. Máte novou střechu, ale nenechali jste si udělat podbití? Bez lešení se do tohoto prostoru nedostanete. Problém může být též s vysprávkami zdi či střechy na staré stodole, s natíráním fasády, ale třeba i se stříháním přerostlého živého plotu, na který možná nedosáhnete ani z žebříku, nebo je práce na něm nepohodlnou. Lešení se hodí při natírání zazděných mříží oken ve vyšších patrech i s dalšími pracemi. Jenomže koupit si vlastní lešení není ekonomické. Půjčte si jej. Pronájem lešení nabízí firma Boels Rental.

Moderní lešení je z hliníku

Lešení se za poslední léta výrazně změnilo. Mnohdy třeba máte doma i zbytky toho starého, těžkého ocelového. Než se pouštět do jeho montování, je lepší a jednodušší si lešení půjčit. Lehké, z hliníku, takové, které se snadno smontuje a pak zase demontuje. Mnohá řešení jsou pojízdná a při přesunu podél fasády, ale i v rámci interiéru, jej není nutné rozmontovat a znovu složit. Stačí jej přesunout o kus dál po pohyblivé spodní části lešení.

Lešení z Boels Rental

Na svých webových stránkách Boels.cz nabízí firma hliníková pohyblivá lešení. Jde o lešení se šířkou 1,35 m, pohyblivá úzká se šířkou 0,75 m a lešení pro jednu osobu s názvem Mi Tower. Samozřejmostí je, že si k těmto lešením máte možnost půjčit i kompletní příslušenství. Může jít o nástavné konzole, střešní lešení, stříšky na lešení, spojovací lávky mezi více lešení, či vnitřní schody na lešení. Používaným příslušenstvím jsou též průchodové rámy či ochranné disky na lešení zamezující poškození fasády.

Kromě hliníkového pohyblivého lešení pronajímá Boels.cz též fasádní lešení, vnitřní lešení, i různá speciální lešení. Samostatně si lze pronajmout žebříky a schodiště, nebo zabezpečení okrajů.