Prostorný a úsporný, to je Renault Kadjar

Renault Kadjar

Hledáte-li komfortní automobil, který je ideální pro rodinu a cestování, vaše očekávání splní Renault Kadjar. Prostorný vůz snadno převeze objemnější náklad, spoustu cestovních zavazadel i vašeho domácího mazlíčka. Renault Kadjar navíc uspokojí řidiče dávající přednost vysokému výkonu a úsporným motorům.

Výkonný a aerodynamický vůz

Renault Kadjar je vybaven motorem Energy dCi 110, který zaručuje velmi nízkou spotřebu paliva. Ta se může dostat i na 3,8 l/km. Nízká je také spotřeba emisí CO2, která se pohybuje okolo 99 g/km. Aerodynamika vozu je dána tvarem kol, vnějších zpětných zrcátek, vstupů vzduchu i úhlem spojleru. Užívat si tak můžete dynamickou a plynulou jízdu podtrženou vysokou mírou hospodárnosti.

Renault Kadjar s pohonem na 4 kola se zavazuje, že vás nezklame ani v těch obtížnějších přírodních podmínkách a divočejších terénech. Z klidu na 100 km/hod se vůz dostane za 10,5 vteřin a jeho nejvyšší rychlost je 190 km/hod.

Spoustu prostoru zaručuje komfort posádky

Vůz se vyznačuje velkým prostorem ve svém interiéru. Pohodlně usadí 4člennou rodinu a pasažéři sedící vzadu budou mít stále dostatek místa. Zavazadlový prostor se může pochlubit objemem 472 litrů, což je v dnešní době velmi žádané.

Interiér je navíc velice světlý, a to díky panoramatickému střešnímu oknu. Dokonale tak vynikne elegantní vybavení: chromované lemování u řadící páky, široká středová konzole, palubní deska vyrobená z jemnějších materiálů.

Vydejte se na neohroženou jízdu

S vozem Renault Kadjar se budete cítit bezpečně a neohroženě. Jeho robustní vzhled je doplněn o sportovní prvky, které mu dodávají sofistikovanou podobu. Komfortní sedačky se zaručí o pohodlí všech a vaše cestování bude vždy spojené s jedinečnými zážitky z jízdy. Více informací o voze Renault Kadjar se dozvíte na stránkách Renault Retail Group.