Průmysl je pro českou ekonomiku klíčový. Důležitou roli hraje strojírenství

ohýbání trubek

Strojírenství je perspektivním oborem. A pro Českou republiku je už od meziválečného období jedním z hlavních pilířů hospodářství. Právě československé strojírenské výrobky si získaly značnou oblibu na celém světě již v první polovině dvacátého století. Zájem o ně neklesl ani během socialismu. A nevyvážely se jen do evropských zemí, ale také do mnoha států v Africe, Asii i v Latinské Americe. Tkací stroje, traktory, automobily, těžká a zemědělská technika i nejrůznější komponenty pro montáž u finálního výrobce a další produkty putovaly za hranice a oceány již před mnoha desetiletími. A i když se sortiment průběžně mění v návaznosti na poptávku, dobrá pověst českého strojírenství i zájem odběratelů z celého světa přetrvává.

Jedním z předpokladů pro dosažení úspěchu ve strojírenství je kvalitní hutní materiál

Strojírenství se neobejde bez kvalitního hutního materiálu. A výhodou České republiky je rozvinutý hutní průmysl. Prvotřídní nerezová, konstrukční i nástrojová ocel je dobře dostupná, stejně tak slitiny hliníku, mědi, mosazi a bronzu. Strojírenské podniky i menší firmy zabývající kovovýrobou si navíc mohou objednat i speciální slitiny. Vždy je samozřejmě na místě využít služeb spolehlivého dodavatele, u něhož je jisté, že dodá prvotřídní hutní materiál. Jen tak lze zajistit odpovídající kvalitu zpracování. Mezi osvědčené společnosti patří KT MetSteel.

Kde pořídit výpalky z plechu a ohýbaný hutní materiál?

KT MetSteel nezajišťuje jen samotný prodej hutního materiálu. Je u ní možné objednat také tvarové výpalky nebo ohýbání trubek, profilů, tyčí, jeklů a dalších hutních materiálů přímo na míru. Výpalky z plechu jsou zhotovovány odpovídajícími technologiemi, mezi něž patří laser, plazma, kyslík a acetylén či CNC.