Půjčit si dodávku je snadné

Půjčovna dodávek a mikrobusů Ostrav

Asi jste rádi, že jste našetřili na osobní vozidlo, ale zrovna by se vám hodila na pár dní dodávka. Větší automobil nemá problémy s přestěhováním více věcí z jednoho místa na druhé. Osobákem byste tuto trasu museli absolvovat několikrát, navíc by se vám dovnitř některé předměty třeba vůbec nevešly.

Půjčovna dodávek za super ceny

Některé situace se semelou dost rychle a pak se očekává brzké jednání. Když dojde na stěhování nábytku, převoz materiálu nebo strojů na práci v zahradě, je vám k dispozici půjčovna dodávek v Ostravě. V případě, že by se vám spíše hodilo převézt více lidí, půjčte si mikrobus. Samozřejmě tyto služby využijete i v době, kdy se vaše vlastní porouchalo a oprava potrvá dosud neznámou dobu. Není problém si zajistit pronájem na krátkou i dlouhou dobu. Záleží na vašich momentálních potřebách. Očekávejte bezkonkurenční ceny, přičemž vozidlo bude dodáno čisté, v dobrém technickém stavu a budete jednat pouze s milým personálem.

Pravidelně servisované auto k dispozici i s řidičem

Máte za sebou perný den, ale stejně se nevyhnete slíbené oslavě s několika přáteli? Pokud se cítíte spíš na panáka než na rozvoz všech svých přátel domů, můžete si tentokrát vybrat služby někoho jiného. Půjčení mikrobusu jistě uspokojí pozvané hosty a vy s nimi můžete v klidu slavit bez omezování. Půjčovna dodávek a mikrobusů Ostrava je vám k dispozici i s vozidly včetně řidiče. Na vaše přání se může dokonce jednat o anglicky mluvícího řidiče, takže se postará také o zahraniční turisty. Využít lze i možnost, že si sice vypůjčíte vůz v Ostravě, ale klidně ho vrátíte na pobočce v Brně, Praze či v Českých Budějovicích. Služby půjčení za nejnižší ceny jsou pro vás otevřeny sedm dní v týdnu, dokonce i během státních svátků. Nepožaduje se žádná kauce a spoluúčast havarijního pojištění je nízká, přibližně od dvou tisíc korun.