Půjčky pro podnikatele

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Rozjíždíte byznys svých snů a chybí vám peníze? Vaše banka vám nechce půjčit, protože vaše firma nemá ještě žádnou historii, žádné doložitelné příjmy? Nebo máte za předchozí období nízké zisky a potřebujete finanční injekci, aby se vaše obchody rozjely? Řešením pro vás můžou být nebankovní půjčky pro podnikatele bez doložení příjmu.

Půjčka bez zajištění? Pravda, nebo mýtus?

Často slýcháme, že nebankovní půjčky dostaneme hned, na ruku a bez doložení příjmu. Když se ovšem o danou půjčku skutečně zajímáme, začneme narážet na skrytá pravidla poskytovatelů. Ti většinou vyžadují nějakou záruku. Ručit lze domem, autem i cennými věcmi. I když peníze nutně potřebujete, nezastavujte svůj majetek. Raději hledejte dál, až najdete takovou společnost, která vůči vám hraje férově od začátku. Půjčka bez doložení příjmu a bez zajištění není mýtus, jen musíte vybrat tu správnou společnost.

Za jakých podmínek vám půjčí?

Peníze dnes potřebujeme všichni. Někdy bohužel dřív, než je vyděláme. Pokud nemůžete doložit svůj příjem, nebankovní půjčky vám poskytnou peníze za velice slušných podmínek. Nečekejte však, že vám hned poprvé půjčí nějakou závratnou sumu se splátkovým kalendářem na patnáct let. Začínají s menšími částkami a na krátkou dobu. Výhoda je ovšem ta, že berou na zřetel vaši platební morálku. Následně podle ní posuzují další výši půjčky i dobu její splatnosti. Těchto služeb může využit každý od maminek na mateřské přes živnostníky až po důchodce.

Jste v registru?

Samozřejmě i nebankovní poskytovatelé půjček mají možnost nahlédnout do registru dlužníků. Záznam v něm vám vznikne velice rychle, a nemusíte ani dlužit miliony, stačí se několikrát opozdit se splátkou. Jestli záznam máte, nestyďte se za něj. Tyto společnosti jsou ochotny vám pomoct, i když to bude vyžadovat trochu vaší trpělivosti. Jejich přístup je daleko osobnější než bankovních úředníků, což hraje pro vás.