Půjčovny aut a dodávek v Ostravě a Frýdku-Místku

Potřebujete čas od času dodávku, ale není to tak často, aby se vám vyplatilo si ji koupit? V okolí Ostravy a Frýdku-Místku máte štěstí. Dá se tady využít služeb spolehlivých půjčoven, které mají bohatý vozový park.

Půjčovna dodávek Frýdek-Místek poskytuje krátkodobý (na přestěhování) i dlouhodobý (pro firemní účely) pronájem. Slovem dlouhodobý je tady myšleno třeba půl roku. Na takovou dobu je pořád ještě výhodnější si dodávku půjčit než zakoupit.

Všechny půjčované vozy jsou ve velmi dobrém technickém stavu, jsou neustále kontrolovány a průběžně vyměňovány za nové modely. Pro zákazníky je připravených několik doplňkových služeb včetně speciálního vybavení.

Jaké dodávky jsou na výběr?

Na trhu je několik typů dodávek a autopůjčovna Frýdek-Místek je nabízí. Jde o následující:

  • pick-up – pro přepravu zboží, vepředu jsou dvě nebo tři sedadla
  • skříňové – větší zadní prostor pro přepravu
  • plachtové – velký zadní prostor s vyztuženou konstrukcí a potažením plachtou, určené pro těžší náklady
  • mikrobusy – pro přepravu mnoha lidí (až sedm)

Z klasických dodávek můžeme jmenovat třeba Citroën Berlingo, Peugeot Boxer, Dacia Logan Van, Renault Kangoo, Fiat Ducato, Opel Cobo a další. To jsou ty, o které je největší zájem a které je možné si ve Frýdku-Místku zapůjčit.

Dodávky v Ostravě

Ty, co to mají blíž do Ostravy, potěší autopůjčovna Ostrava. I tady seženete dodávku v dobrém stavu, která je pravidelně udržována a připravená okamžitě odjet. Její zapůjčení je snadné. Konkrétní model si zarezervujete předem po telefonu nebo emailem, na místě předložíte dva doklady totožnosti (v případě firmy výpis z ŽL/OR) a vratnou kauci 5000 Kč a vůz si odvezete. Opět i v Ostravě je možné zapůjčit si malé i větší dodávky pro různé účely. U každé z nich jsou uvedené všechny potřebné informace včetně spotřeby. Nechybí pochopitelně ceník. V případě dlouhodobého pronájmu se cena určí dohodou.