PVC dveře z Ostravy vám budou sloužit po dlouhou dobu

PVC dveře Ostrava

Pořízení vstupních dveří do bytu nebo domu obvykle představuje vyšší investici, jež patří k těm dlouhodobějším. Takové dveře by vám totiž měly dobře sloužit řadu let, proto jejich výběr není možné ponechat náhodě, ale pečlivě se na něj připravit. Budou pro vás lepší plastové, nebo dřevěné dveře? Pojďme se podívat na jejich výhody a nevýhody.

Snadnější údržba

Jestliže hledáte dveře s jednoduchou údržbou, pak si zvolte PVC dveře Ostrava. Plast je omyvatelný a není třeba ho pravidelně přetírat barvou či lakem jako dřevo. Na druhou stranu PVC rádo přitahuje prach, takže je pravděpodobné, že takové dveře budete umývat častěji, budete-li je chtít mít stále čisté. Plastové dveře mohou mít různý design – třeba i jako napodobenina přírodního dřeva, od kterého jsou na první pohled k nerozeznání. Při výběru dveří vám prodejce tedy nabídne vzorkovník s několika dezény a možnostmi, jak vaše nové vstupní dveře budou vypadat. 

Základní dveře Perito Basic

Společnost Triogas nabízí hned několik variant PVC dveří. Mezi nejoblíbenější patří řada Perito – Elegance, Technic, Vizual, Premium nebo Classic. Nabídka je skutečně hodně pestrá, takže si vybrat může každý. Pro nerozhodné, jež by chtěli ušetřit, jsou tu pak PVC dveře Perito Basic s bezpečnostním kováním a bezpečnostní vložkou. Při zavření vyjedou všechny střelky, takže dveře nemají tendenci se nikde prohýbat. Zároveň díky tomu výborně těsní. 

Kvalitní materiály jsou základem pro výrobu dveří

Ostrava PVC dveře používá při výrobě kvalitní německý profil ALUPLAST, mezi jehož vlastnosti patří hlavně dlouhá životnost, stálobarevnost i velký výběr barev a možností provedení. Opravdu se nemůže stát, že budete mít stejné dveře jako váš soused. Jedině snad v případě, že byste si takové také přáli. Společnost Triogas je na trhu už od roku 2006 a za dobu své existence poznala preference i i potřeby zákazníků, jimž vychází vstříc.